Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, pár évvel idősebb nálam. Szerintetek mit tegyek, hogy felfigyeljen rám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kosarazik és nagyon szimpatikusnak tűnik. Személyesen nem nagyon ismerem még, és találkozni is nagyon ritkán szoktunk ezért az tűnik legkézenfekvőbbnek, ha írok neki Facebookon egy levelet, hogy adja meg az msnjét ahol esetleg többet beszélhetnénk. De mi van ha nincs neki? Fogalmam sincs mit tegyek.. Nagyon régóta tetszik és szeretnék vége valamit lépni.
2010. okt. 24. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kérd el a telefonszámát és hívd el valahová...mozi...stb
2010. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen egyszerű lenne számára akkor nem tette volna fel a kérdést!

Ha fenn van facebookon akkor jelöld be és utána tudtok chatelni. Aztán valószínűleg rád fog köszönni legközelebb. És így egyre közelebb kerültök egymáshoz.

2010. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bejelöltem, de sosincs fent chaten mivel mobilról szokott belépni :S nagyon tanácstalan vagyok.. küldtem neki egy szívet hátha veszi a lapot, de több 'rajongója' van úgyhogy nem hiszem :( ötletek még valakinek?
2010. okt. 24. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Sikerült jutnod valamire?
2010. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmire :(
2010. nov. 3. 10:42
 6/7 anonim válasza:
hány év van köztetek? sajnos én is ugyanebben a cipőben járok, és én sem tudok mit tenni....:(
2010. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan, de talán pár év.. nem sok :((
2010. nov. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!