Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek az oka, valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka, valami talán nincs rendben?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban élünk így megesik akár az is hogy 2 hétig nem látjuk egymást. Így én úgy gondolom ha együtt vagyunk ki kell használni az időt és együtt lenni, itt a szexre is gondolok. Én ezt el is mondtam neki, hogy nekem jó lenne ha együtt vagyunk minden nap lenne, ő mondta hogy neki az sok. Én ezt megértettem és ha fáradt vagy nem akarja én megértem , de most nálam volt 5 napig, és az utolsó három napon nem tudtam rávenni, előtte is szinte már eröltettem, így még én éreztem magam kellemetlenül. Nem vagyok szex mániás, de szerintem minden egészséges ember többet igényelne havi 4-5 alkalomnál. És nem értem, ha én megértettem és elfogadtam hogy neki sok, akkor ő mért nem alkalmazkodik kicsit, hogy legalább ha együtt vagyunk 2 naponta legyen. Ezt mondtam már neki, akkor megértette majd elfelejtette..... mint sokmindent. Talán nem akar már?

Nem tudom mit tegyek, úgy érzem ő nem akar megérteni :(


2010. okt. 24. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen lányt találnék, akinek nem lenne gond, ha mindennap legalább egyszer...24/F
2010. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jules10 ***** válasza:
Havi 4-5? Ez biztos félreírás. Szerintem napi 4-5 alkalmat akartál mondani...:) Igen ez normális. Érdemes lenne lassan váltanod. Főleg, ha már meg is beszéltétek + a kapcsolat sem olyan már mint volt + táv"szerelem" is rossz. Túl sok a negatív tényező! Keress magadnak egy közelebbit!
2010. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A távolsággal nincs gond, vagyis már egész jól megszoktam, megszoktuk. Ha nem lenne annyit fáradt akkor minden rendben lenne. De ezt is mondtam már neki, nekem is volt hogy nehéz volt de összeszedtem magam, ha tudtam hogy most tudunk találkozni, de ő valahogy erre nem képes. Ezeket leszámítva semmi gond nincs én szeretem. Csak lenne kicsit több a törődés, itt a testi törődésre gondolok, mert jó ne legyen akkor szex de ezen kívül millió olyan dolog van ami jól esik az embernek testileg. Hogy tudnám erre rávenni, mert úgy érzem nem használ ha beszélek vele, mert egyből úgy érzi, hogy ezzel letámadom, valamit tennem kellene hogy erre magátol rájöjjön, csak nem tudom mit. Talán néha utasítsam vissza én is őt, amikor akarja és így érzi hogy milyen is ez? Csak ezzel is az a gond, hogy így sem találkozunk túl sokat és ha még akkor is visszautasítom akkor még ennyi sem lesz. Az már nekem is megordult a fejemben hogy otthagyom, és talán találok olyat akivel ez a dolog is rendben van, de ilyenkor mindig rájövök, hogy szeretem és nem tudnám elhagyni :(
2010. okt. 24. 11:41
 4/5 A kérdező kommentje:

És még valami. Volt hogy ezt felhoztam, hogy nem jó egy két dolog... ő is mondott ilyesmit, és akkor mondtam hogy akkor hagyjuk abba. Akkor meg csak annyit mondott, hogy ha így látom akkor jó, ő nem fogja eröltetni a dolgot. Ez nagyon rosszul esett, azért nem ezt vártam volna, hanem inkább egy kis pedálozást hogy bocsánat vagy valami és nem akar elveszíteni.... de nem ez volt. Mások meg volt hogy már a könnyek gyűltek össze a szemében, és úgy mondta hogy nem akar elvaszíteni. Tanácstalan vagyok.

És még valami, tudom hogy nem csal meg, ha nemis 100%-ban de majdnem annyiban biztos vagyok benne, mert állandóan beszélünk és tudjuk egymás szinte minden mozdulatát.

2010. okt. 24. 11:46
 5/5 A kérdező kommentje:
A privát üzenet írójának üzenem, hogy beszélgessünk :) csak most valamiért nem működik a freemailem :( de írok ha tudok
2010. okt. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!