Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy lány csak látásból ismerem, és néha szemezgettünk. Mostanában azonban mikor rám néz lekapja a tekintetét egyből. Az a baj, hogy nem tudok hozzá közeledni mert ahányszor látom mindig barátnőivel van. Most kiderült hogy van egy közös ismerősünk. Jó ötlet lenne ha kérdezgetnék ettől az ismerőstől, hogy hívják a csajt stb.? Ne értsétek félre nem vagyok egy nyomi, béna, habozó srác vannak tapasztalatim ilyen téren sőt tanácsokat is én szoktam másoknak adni általában sikerrel. Most viszont úgy érzem magam mint 16 évesen. Tanácsokat várok.

22/F


2010. okt. 24. 10:42
 1/2 Jules10 ***** válasza:
Első lépésként javasolnám, hogy úgy is vannak ezek a "csodás" közösségi oldalak, nyilván az ismerősöd be van jelölve neked valamelyiken, de ha nem is őt könnyen megtalálod. Ha ő ismeri a hölgyeményt, akkor valószínű fent van neki az ismerősei között (vagy valamelyik barátnő abból a társaságból). Innentől egyszerű a dolog, mert ha komoly volt a szemezgetés, akkor válaszolni fog neked, ha megkínálod egy levéllel. Vagy kérdezd meg a nevét és a korát az adott ismerősödtől, ezek alapján könnyen rá tudsz keresni. De a legjobb az, ha megkéred, hogy vigyen be a társaságukba és ott bemutathatod, hogy tényleg nem vagy "nyomi, béna".
2010. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. :)
2010. okt. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!