Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem 2 éve kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 2 éve kapcsolatban élek. Feladjam emiatt? -->

Figyelt kérdés

2éve van párom. kb 1 éve, 1× elutaztam, ahol közel kerültem egy sráchoz, csókolóztunk, de azt sokszor. ennyi volt, mivel az utolsó 2 napban kezdődtek a dolgok. (az ott töltött idő utolsó 2napja.) utána megszakadt a kapcsolat, mivel bevallottam a barátomnak, kibéklütünk.. nagy ritkán beszélek a sráccal msnen.. de most ujra rámirt... és annyi mindent felhozott..h ő még szeret azóta mióta ottvoltunk.. és ha rágondolok..:$ énis nagyon erősm vonzódom hozzáá..:$ de én félek feladni a kapcsolatom.. de ugy akarnám azt a fiút..:S a mostani haverjaim barátaim szinte mind a jelenlegi barátom haverjai is egyben.... (ő révén azok nekem..) ha elhagynám, ők is elhagynának...... ez biztos. ez a srác, pedig kb 50km re lakik, heti 2× tudnánk taálkozni... félek h megunna, elhagyna, akkor totál egyedülmaradnék..:S

mit tegyek?:S


2010. okt. 24. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik mintha szeretnéd még a jelenlegi barátodat..vagyis az alapján,hogy azt mondod,nem akarod otthagyni őt mert akkor barátaid se lesznek,illetve félsz attól hogy a gyerekkel nem jön össze aztán egyedül maradsz..Inkább hagyd el a barátodat,ne legyél önző,ne használd ki..ezek miatt inkább szakíts..
2010. okt. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de szeretem...:S van h megörülök érte.. de vanh ezvan mint ez.:S
2010. okt. 24. 02:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ! sztem ne foglalkozz azzal asráccal akivel smaciztál , nekem is van h meg örülök a pasimért és van h megörülök töle :) de nagyon szeretem , sokszor volt ugy vagy álltak ugy a dolgok h szakitunk , mert nagyon ösze vesztünk. De 8 hónapja nagyon bolgogok vagyunk együtt felejtsd ela másikat tiltsd le msn en és kész
2010. okt. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A biztosat a bizonytalanért!Ez kemény dio.De ha tényleg ugy érzed a mostani kapcsolatod már áll stabil lábaok akkor lépned kell.Viszont ha ugy érzed hogy csak mulo szezély adj idöt magatoknak még.De...ne félj a magánytol.Ha pasi nélkül maradsz nem olyan rossz dolog az.Csak jobb jöhet!

22/L

2010. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szereted a párod. A másik pasi többet jár az eszedben. Meg mással csókolózol? Amikor párod van? Mert hogy megtetszik valaki, az természetes dolog. De ezt magadban le kell rendezni. A pasid egy béna, én a helyében dobtalak volna már.


Ráadásul a mostani pasiddal csak érdekben vagy vele. Érdekkapcsoalt. Nem vagy nevezhető valami gerinces embernek, ilyen csajt, mint Te alázni szoktak (nagyon helyesen). Aztán majd mehet a terápiákra.

2010. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hamr ez egy kicsit is felmerül benned akkor te nem vagy szerelmes. tehát nincs értelme vele lenned. ne vedd biztosra h ott hagynak a haverok. épp most élem ezt át, és még a srác haverjai hívnak el bulizni t jöttek és minden a régi...
2010. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szereted?!Azért nem akarod elhagyni,mert akkor a barátaid is elhagynak,vagy esetleg teljesen egyedül maradsz?!Ez minden csak nem szeretet..szerelem meg aztán végképp nem.Sajnálom a barátodat..ha még van benned valami szeretetféle iránta,akkor bizonyítsd úgy hogy szakítasz vele..nekem biztos nem kéne olyan ember aki csak emiatt marad velem..


első válaszoló

2010. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!