Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Miért sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért sír mostanában a barátnőm ilyen gyakran és vigasztalhatatlanul?

Figyelt kérdés

Újabban nagyon sokat sír, sokszor vigasztalhatatlanul, nagyon nehéz őt megvigasztalnom pedig igyekszem. Nem mondja el hogy mi a baj, azt mondja hogy nem tudom. Olyankor hozzám bújik, átölel és mondja hogy jó hogy én vagyok neki.

Nem kamaszkori hangulatváltozás mert 20 éves. Akkor mi lehet a baj vagy hogyan vegyem rá hogy mondja el?


2010. okt. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pontos választ nem tudok adni.. de velem is ez a helyzet ,mostanába nincs életkedvem ,sehová nem járok ,nincs kedvem semmihez ..és hiába probáálnak vigasztalni vigasztalhatatlan vagyok ,és nem tudom a pontos okát ... ;( de nagyon rossz ..nem kivánom senkinek !!!
2010. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel úgyis megtudod, legyél türelmes.
2010. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Jaj hát ennek számtalan oka lehet...

Neked csak annyit kell tenned, hogy ott vagy neki, átöleled, vigasztalod, és mindent megadsz neki. Nekem is erre lenne most szükségem, pont úgy vagyok mint a barátnőd és nekem is ez kellene hogy jobban legyek...


Ha nem akarja elmondani, ne erőltesd, egyszer csak elmondja. Csak legyél ott neki, tényleg ez a fontos.

2010. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet depressziós? Próbálj meg vele leülni és megbeszélni éppen mikor nem sír(ne erőltesd), mert komolyabb baja is lehet ha depis.
2010. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így sír akkor biztos van valami gáz. És milyen dolog az h vigasztalod de azt sem tudod h miért?! Tessék megkérdezni tőle, ilyen nincs h titkolja előtted, és mégis tőled várja a vigaszt. Lehet h a kapcsolatotokban nem biztos. Nekem volt már ilyen, sírtam vigasztaltattam magam, azt sem tudtam mit tegyek, jó volt h ott volt, de nem mondtam el h hogyan is érzek, egyszer a barátomnak betelt a pohár.. el kellett mondanom, és akkor vége lett. Elengedni sem akartam de megtartani sem, bonyolult. Jó nem biztos h a barátnődnél így van, de azért én rákérdeznék komolyan, mert ez nem normális.
2010. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon egyszerű oka van... megcsalt és kib*szott nagy lelkiismeret furdalása van, ezért bújik meg mond ilyeneket hogy jaj de jó hogy vagy neki....stb...és sír tovább, valszeg nagyon szeret és megbánta a dolgot... Szerintem nyilvánvaló, de lehet más oka van....
2010. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg sok oka lehet. Otthoni zűrök, munkahelyi problémák, túl nagy a hajtás az egyetemen, lehet, hogy valamelyik jó barátjával van valami baj. Orvosnál járt mostanában? Ott mondtak volna neki valamit? Hogy hogyan vedd rá, hogy mondja el...sehogy. Minél inkább erőlteted, annál nehezebben megy. Csak mondd meg, hogy szerinted az a minimum, hogy elmondja neked ,hogy mi bántja. És utána várj. Ha pedig tényleg nem tudja megmondani, akkor kérdezgesd végig: otthon minden OK? Barátaival minden OK? Suli, munkahely, stb. Előbb-utóbb ki fogja bökni, mi a gond.
2010. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Túl stresszes, és sokszor jön ki belőle. Én akkor szoktam ok nélkül sírni, amikor ezer dolgom van, és a nagy kapkodásban elrontok valami hülyeséget, akkor egyből kijön belőlem minden stressz.

De az is lehet hogy tudja hogy miért sír, csak nem akarja megmondani.

2010. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 76%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-23 22:27



szerintem igaza van,de kérdezz rá.

2010. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én akkor csináltam ezt mikor elkezdtem bogyót szedni és az első két hónapban nem gyengén hangulatingadozásaim voltak:)Ugyanez volt, de amúgy nálam ezt akkor az váltotta ki, hogy úgy éreztem nem foglalkozik annyit velem a párom amennyit kéne (ami nem volt igaz,de akkor úgy éreztem), és mivel hiper érzékeny voltam, akkor ahelyett hogy elmondtam volna neki, ugyanígy viselkedtem. Persze később minden rendbe jött, főleg hogy elmondtam neki hogy mi a bajom.
2010. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!