Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Van 2 srác...Kezdem az első számú sráccal akivel már nagyon régóta beszélgetek msnen de élőben csak nemrég találkoztam úgymond randiztunk..2szer is találkoztunk de nem volt semmi csak dobtam neki két puszit az arcára és cső.. nagyon lelkiismeret furdalásom volt mert közben nagyon megtetszett egy másik srác akivel voltam együtt sokat nyáron meg minden meg egy utcában lakunk és ott bevallotta nekem a 2. számú fiú h kedvel vhogy tetszem neki na és még van 1 harmadik fiú is .xD akivel akkor jártam amikor tetszettem a 2. számú fiúnak de már megbántam h akkor nem őt választottam na szóval azt akartam ebből kihozni h azért volt lelkiismeret furdalásom mert h nem az 1 számú fiú tetszett és nem akartam hülyíteni h nekem a 2. számú srác tetszik így elmondtam neki na ebből aztán az lett h elhordott mindenféle k....nak meg ilyenek ..:S meg a fiút is aki tetszik nekem ..de a 2. számú fiú megvédett és még most is beszélünk msnen meg néha talizunk és köszön meg minden vagyis megvígasztalt engem :D:D és nem tudom h most tetszem e a 2. számú srácnak :D de nagyon belezúgtam !!

Aztán az 1 számú srác meg most állandóan bocsánatot kér h nem gondolta komolyan és mondtam neki akkor ideglelésemben h haragszom a 2.számú fiúmra mert h nem ír rám.xD és ő meg utána ezzel jött h de ha haragszom rá akk miért nem próbálom meg vele meg ilyenek megh ő semmit nem gondolt komolyan....Én tényleg sajnálom de amúgy sem tetszik meg nem tudnék csak úgy elsiklani azokon amiket mondott holott tudta h azokkal bánthat meg engem a legjobban de én végig tudtam h nem gondolta komolyan csak nem érdekelt.. és nagyon akar velem találkozni meg járni meg minden ..de én csak a 2.SZÁMÚ fiúval akarok járni


2010. okt. 23. 19:23
 1/5 Athem ***** válasza:
Akkor hajrá és cserkészd be ;)
2010. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaa lemaradt valami.xD

H most szerintetek tetszem a 2. számú srácnak??

2010. okt. 23. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből szappanoperát kéne írni:D " a2. srác" :D amúgy szerintem igen:P cserkészd be jól mondta az első:D
2010. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

háát kiderült :D a nagy igazság..:D:D szappanopera :D:DxD

csak neh két szék közé kerüljek :D:D

2010. okt. 25. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
a köszi mind2töknek :D
2010. okt. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!