Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arról mi a véleményetek hogy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek hogy? szakítok a nőmmel egy másik nő miatt smsben, de a másik nő kiderül hogy nem akar. Ekkor felmegyek a régi nőmhöz puhatalózni. Úgy tűnik hogy az sms-t még nem olvasta el.

Figyelt kérdés
Így megkeresem a mobilját és mikor nem figyel oda a kitörlöm belőle az sms-t és vigyorgok tovább
jan. 26. 04:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vagy egy troll vagy vagy egy....
jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Vagy egy...
jan. 28. 20:44
 23/26 anonim ***** válasza:
A nem válaszolt semmit az azt jelenti hogy ezt még fel kell dolgoznia, de a válasz lehet negatív is, és pozitív is. Nyilván ez egy hatalmas sokk Neki is, természetesen benne van sajnos a pakliban hogy ezek után ő szakít Veled.
jan. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem erre nem válaszolt semmit. Hanem amikor bármit meg akartam vele korabban beszélni. Ezért került lapátra.
jan. 29. 11:29
 25/26 anonim ***** válasza:
Akkor miért kuncsorogtál hozzá vissza mégis?
jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem kuncsorogtam, töröltem a szakítást.
jan. 29. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!