Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis vagyok hogy hagyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis vagyok hogy hagyom hogy bolondot csinaljon belolem?

Figyelt kérdés

Szisztok!

En egy 18 eves csaj vagyok.Kb 1 eve megismertem a neten egy sracot akivel elkezdtunk irogatni.Teltek a napok,hetek,honapok es minnel tobbet es tobbet irtunk,ejjeleket a szamitogepnel ultem vegette.Ha nem voltunk gepnel akkor meg sms.Mikozbe nekem pasim is volta,akitol ez vegett minnel jobban tavolodtam el.Ha vele voltam csak arra a masik sracra gondoltam,meg szex kozbe is.Nem telt el olyan nap h ne irtunk volna.Par honap mulva szakitottam a baratommal,fokepp vegette.Ezek utan mar szabad volt a palya.Megtobbet ultem gepnel.Ha meleg ha hideg volt kint csak o es csak o.Nembirtunk 1mastol elszakadni.Ha buliba voltam akkor meg sms-eztunk.Tiszta orulet.1x aztan ittas allapotba osszejottem egy buliba egy sraccal.csok volt.elmondtam neki erre o megakarta szakitani velem a kapcsolatot.sirtam mint egy bolond 100x bocsanatot kertem tolle,de semmi.aztan par nap mulva beszeltunk es szerelmet vallott nekem.en se tagadtam az erzeseim bevallottam neki h en is szerelmes vagyok bele.elkezdtunkk jarni neten keresztul.azota fel ev eltelt de meg mindig nem talalkoztunk.ebbe a fel evbe volt minden (orom,boldogsag,siras,szenvedes,szakitas,ujrakezdes,veszekedes,kibekules) mint minden normalis kapcsolatba.es ha megkerdeznetek h hogy telt el egy napunk?!hat elmondom:

-reggel o ebresztett fel,az o hangjara keltem,hivott telefonon,elmondta h mennyire szeret igy volt ez minden nap

-suliba egesz nap sms-eztunk,mivel meg o is suliba jar

-vegeztunk suliba o ment pihenni a tv ele en meg dolgozni

-haza ertem,vagyis vissza intrire akk rogton hivott h mien volt a munka,h vagyok,becezgetett,elmondta mennyire szeret,mien fontos vagyok neki..MINDEN 1ES NAP!!

-leraktam a telefont elmentem zuhanyozni es az agyba,ott meg par joejt sms es kezdodott a nap az elejetol..

Igy ment ez tobb mint fel evig...mikor 1x csak..

Fent jartam myvipen..csak ugy nezkedtem a nepeket,kepeket..1x csak azt latom h egy masik srac neve mellett az o kepe van..neeeezeeeek...kitudja ki volt az..azt hittem elajulok mikor meglattam.tobb kepe volt fent a bnojevel meg a csaladjaval.ez nem lehetett veletlen.en sokkban maradtam.epp akkor hivott fel o is.beszelt nekem de en nem birtam megszolalni.ezutan felmentem netre.feljott o is.rakerdeztem h mit akar ez jelenteni es bevallott mindent.h o csak egy 16 eves kis csaj aki a srac unokatesojanak adta ki magat.azt hittem h abban a pillanatban meghalok.bevalotta h o csak az elejen jatszott mikor meg csak megismerkedtunk de hogy mikor mondta nekem h szerelems belem akkor azt igazan ugy is gondolta.h minden erzese igaz csak a kitalalt elete nem,reszben.azota el telt ket nap.sokat szenvedek,minden lepesem utan egy konnycepp hullik le az arcomrol.szenvedek mint meg soha.ennyire szerelmes eletembe nem voltam.becsapottnak erzem magam.o jelentett nekem mindent ,az eletet,a remenyt a MINDENT.senki se torodott velem annyit mint ez a "srac".osszetort a szivem es vele 1utt az egesz vilag ossze dolt bennem.most irok vele,nem tudok tolle elszakadni,o a lelkitarsam aki mindig megnyugtatott ha baj volt.es tudjatok mi a legjobb?h azzal az alitolagos unatesojaval mar parszor talalkoztam.most azt beszeltuk meg h baratnok leszunk,a legjobb baratnok.szerintetek normalis vagyok h ezek utan meg 1altalan szoba allok vele?nem mondtam el senkinek mert ugy is csak mindenki rohogne rajtam.en mar nemtudom h mitcsinaljak bele fogok ebbe orulni,teljes kaosz van a fejembe.de nelkule meg nemtudok letezni se igy legalabb picit erzem h "mellettem van".


Kerlek adjatok tanacsot..hmit tegyek?? :(


2009. jan. 4. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nagyon zavaros... ha annyit beszéltetek telefonon, te hogy nem vetted észre, hogy ez kiscsajjal beszélsz és nem egy sráccal???
2009. jan. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát sajnos az a helyzet, hogy te egy nem létező emberbe vagy szerelmes, egy kitalált személybe! A földön járj, ne a fellegekben, mert csak magadat teszed tönkre! Ezért kellett volna már az elején találkozni vele és nem a monitort bújva beleszeretni! Nem igazán tudok mit írni, máskor ne legyél ilyen buta!
2009. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tök egyszerű: legyetek barptok- végülis úgyis azok lettetek. És nézzétek megy együtt A fiúk nem sírnak cím filmet, kísértetiesen hasonló sztori... Üdv :-)
2009. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész röhejes már ne is haragudj.Amugy miért nem tlaálkoztatok?meg mi az ,hogy a neten jártatok? azért lepett meg mert 18 vagy nem 13. Hát igy jártál szürd le a tanulságot.
2009. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne írj ki kamu kérdéseket.
2009. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltételezve, hogy komoly a kérdés.


Úgy látom, hogy a hazugságokat (hogy pasi és nem lány) megbocsátottad neki, hiszen beszélsz vele, azt akarod, hogy melletted legyen. A leírásod szerint a lány leszbikus, te pedig azt írtad, hogy ő mindened, a lelki társad.


Ergo nem az az akadály, hogy hazudott, hanem hogy lány? Eszedbe sem jutott, hogy így is vele lehetnél? (Persze csak akkor, ha jól értettem, hogy megbocsátottad neki a hazugság részét)

2009. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi se kitalat,ez mind valo es igaz,valoban megtortent velem.barcsak ne ugy lett volna...


Nem vagyok lesbikus,nem tudnak a csajra ugy nezni mint pl egy pasira,ez kizart dolog.


Nem bocsajtottam meg neki,h ezt tette velem csak proballom..


Es igen szeretnek a baratnoje maradni..


De az itt a kerdes h egy ilyen utan meg h bizzak meg benne??


Teljes kaosz minden..


Koszonom mindenkinek a valaszat amugy,vannak azert rendes emberek :)

2009. jan. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!