Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gondolja komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot az, aki ilyet mond több hónap ismeretség és pár találkozás után?

Figyelt kérdés

Sajnos alapból is rossz tapasztalataim vannak, egyre több manapság a fel nem vállalt, a barátság extrákkal, a szeretői és egyéb hamis kapcsolat, sok esetben a másik félrevezetése.

Randizgatok egy férfivel, elég régóta ismerjük egymást (online ismeretség), találkoztunk is párszor, lefeküdtem vele.

De valahogy mindig azt érzem, egy kérdőjel vagyok csak neki, hiába vallott szerelmet többször, nem igazán látom, merre megy ez a dolog kettőnk között. Nem is igazán vállal fel, amit nem értek, mert egyetemet végzett, csinos nő vagyok, sportos stb.

Valamelyik nap írtam neki, hogy jó lenne heti egyszer biztosan találkozni, eddig ez miattam kevesebb volt, mire ő a következőt reagálta:

Ezt így nem lehet kijelenteni, hogy hányszor találkozzunk, ahogy érezzük, lehet ez havi 1 vagy heti 20 is.

Na ezen kiakadtam, hogy kicsit másként gondolunk erre az egészre és miért szédít akkor, ha nem gondolja komolyan velem :(

Még nekiállt feljebb, hogy én mit nem értek azon, amit mondott …


jan. 22. 22:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10

:)))

jan. 23. 09:32
 12/18 A kérdező kommentje:

#7

Rengeteg meló volt, új helyen kezdtem.

jan. 23. 11:42
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet 1 hónapban egyszer

Vagy hetente 20szor"

Neki jó így, ahogy van.

Ugye nem keresett még heti 20x?

jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13


Havi 1-nél azért megakadt a szemem, mivel ezt írta először.


Közben meg így szerelmem, úgy szerelmem, napi chat, ő komoly kapcsolatot akar. Vicc.

De majd jön a nyár, aztán megy hajtani a nőket, ahogy eddig, mindezt 45 évesen!

jan. 23. 14:52
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az én exemmel jársz. :)


Te nem akarsz szexkapcsolatot. Ő rávágja, hogy ő sem, de azt üzemeltet. Csak dumál.

jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"majd jön a nyár, aztán megy hajtani a nőket, ahogy eddig, mindezt 45 évesen"

Ja, szóval ismered? Akkor miért csodálkozol?

Most rossz hírem van számodra: úgy gondolom, nem gondolja komolyan a kapcsolatot veled. Bocs. Ezt el kellett mondanom neked.

jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#15

Teljesen normálisan meg lehet velem beszélni mindent, minek hazudozni, meg dumálni hülyeségeket.

Gondolom az érzelmi kapocs fenntartása miatt, meg jó kis online időtöltés vagyok … VOLTAM.

jan. 23. 15:37
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy mégis csak legyél szexpartnere, annak ellenére, hogy nem akarsz szexkapcsolatot. Akkor nem annak címkézi.
jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!