Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, miért nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki már nem egyszer próbálkozott nálam és úgy veszem észre tényleg érdeklem..tnap végül igent mondtam neki de most igy h nem látom igy nem vagyok benne biztos h akarom-e vagy h jól döntöttem..(egy suliba járunk) de ha meg meglátom akk meg tetszik.Viszont van egy másik pasi akibe nagyon belebolondultam és ő jobban érdekel de őt meg úgy komolyabban nem érdekelem.(sőt ez a pasi akinek igent mondtam most kicsit átbaszta a másik pasit ,ők haverok vagyis háth ink ismerősök..és részben ezért is mondtam neki nemet mert pont azzal a pasival cseszett ki aki engem nagyon érdekel).Mit csinjak maradjak olyannal akiről nem tudom eldönteni h akarom e vagy próbálkozzam a másiknál hátha vhogy feltom kelteni jobban az érdeklődését.?(párszor már smároltunk ezzel a másikkal..)
2010. okt. 23. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
írj rövidebb történetet! akkor talán végigolvasom és válaszolok
2010. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy id*óta vagy minek hülyíted ha nem kell? Remélem ezt te is visszakapod még egy pasitól!

Egyébként egy tanács! Ne hülyítsd tovább, menj ajánld fel magad annak a másik pasinak, csinálj meg mindent amit kér, lehet járni nem fog veled, de legalább jól fogod magad érezni hogy kipróbáltad vele :D

2010. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!