Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megbízhatok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megbízhatok még benne?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Vele veszítettem el a szüzességemet. Azt mondta, hogy én vagyok az első akinek elvette a szüzességét.A napokban kiderült, hogy az előző barátnőjétől is ő vette el( nem mástól hallottam,hanem ő mondta).Ezzel nagyon megbántott, hogy a szemembe hazudott.


16/L


2010. okt. 23. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

de azt tudtad hogy ő már volt más nővel is?

mondjuk én lány létemre nem tulajdonítok ilyen nagy jelentőséget a szüzességnek. persze a hazugság csúf dolog. de ha azt tudtad hogy már volt mással is, akkor szerintem ez csaki lyen félreszólás, és egyébként sincs túl nagy jelentősége.

2010. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, 2 évig járt 1 lánnyal. azt nem baj, hogy elvette a szüzességét,de az igen, hogy hazudott.
2010. okt. 23. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ezt nem rossz indulatból mondta..szóval nem átverni akart. Neked akart jót szerintem. Ha annó azt mondja, hogy volt már szűz lánnyal, akkor te azon paráztál volna, hogy lehet nem leszel elég jó, mert hogy az a csaj jobban csinálta, pedig még ő is szűz volt stbstb... Persze, a hazugság sosem jó és attól esik a legrosszabbul, akit szeretünk, de én tényleg úgy gondolom, hogy ezzel neked akart jót.

21/L

2010. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!