Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Most 9.-es vagyok, 6. után nyáron voltam, utoljára szerelmes.

Azóta találkoztam sok-sok szép lánnyal, de nem lettem szerelmes. Egy ideig nem is nagyon érdekelt.

Az utóbbi időben viszont zavarni kezdett a dolog.

Találkoztam életem eddig látott legszebb lányával is, nem lettem szerelmes.

most az új osztályban is van, egy lány, aki szép is, jófej is, de nem vagyok belé szerelmes.

Mit tehetek? Vagy ez még simán változat?

Pedig olyan jó dolog szerelmesnek lenni...

14/F


2010. okt. 23. 08:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy és nem vagy tisztába a szerelemmel. Ha valaki megtetszik attól még nem leszel szerelmes belé. Akiknek barátnőjük van nem lesznek már az első nap szerelmesek, annak ki kell alakulnia.
2010. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Majd ez fog változni.

De a szerelem tényleg nem csak azt jelenti, hogy "hű de szép". Lehet, hogy akibe szerelmes leszel, az nem lesz valami gyönyörűség.

2010. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A szerelem nem a külsőségekről szól. Mikor fogja már fel ezt a világ? -.-" Attól még mert valaki szép, nem biztos hogy egy hullámhosszon vagytok. És azért mert valaki nem a világ legszebb lánya, még lehet hogy megtetszik a személyisége miatt. Amúgy meg ha egyszer szerelmes leszel, mindenki más átlagosan fog kinézni, és csak is ő lesz a szép. Én lány vagyok, de akármilyen helyes fiút látok, egyszerűen nem tudja felkelteni az érdeklődésemet. Lehet akármilyen szexis mosolya, vagy kigyúrt felsőteste, lesz@rom. Nekem csak is ő lesz a szép.

Barátnőm szerint egyáltalán nem helyes a pasim. (nem zavar, ő véleménye) Nekem pedig erre a válaszom "komolyan? :) hát nem tudom. én nála helyesebb fiút még nem láttam ^^" erre ő " ez aranyos :) jó hogy így gondolod, látszik hogy szereted"


15/L (am én is 9.-es vagyok)

2010. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem a külsőségekről szól. Voltam szerelmes nem túl szép lányba is. De ha valaki tényleg bejön, és sokat vagy vele, akkor kialakulhat, nem? Mennyi idő kell hozzá?

És most nem értem mért kell lehülyézni, tudom milyen a szerelem. Csak azt nem, hogy hogy működik :)

2010. okt. 23. 16:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy látens b*zi lettál!
2010. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Lehet ,hogy látens b*zi lettél!
2010. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem bántásként, de nem igazán tudhatod, hogy mi az a szerelem. elképzelhetetlen, hogy 11-12 évesen erről fogalmad lehetett. szóval Én most annyira nem vagyok abban biztos, hogy Te szerelmes vagy.
2010. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj azon, hogy miért nem vagy szerelmes. Ismerkedj és érezd velük jól magad. De szerelem nélkül ne feküdj le velük, mert azzal becsapnád őket.

Ha szeretnél őszinte lenni akkor a kapcsolatot azzal kezd, hogy ezt elmondod a barátnőnek. Mármint, hogy ne zsarolja ki belőled naponta 100x, hogy mennyire szereted, mert neked ez időbe telik. vagy mondd, hogy szereted őt, de csak barátnőként.

Bár elég bonyolult úgy mondani valamit egy lánynak , hogy ne sértődjön meg rajta.

Viszont fölösleges lenne hazugságokba és érzelmi viharokba keverned magad. Szerintem tisztázd előre minden lánnyal, hogy nem az a fajta vagy aki napi több alkalommal a fülébe susogja mennyire imádja.

2010. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki! Sok szenvedést okoz...
2010. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

^

|

| csatlakozom de jó neked...

2010. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!