Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéznétek a barátnőtöket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéznétek a barátnőtöket, ha nem szerzi meg a diplomáját?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nektek elsőre sikerült, minden egyéb akadály nélkül megszerezni az egyetemi papírost... de a barátnőtök nem fejezi be tanulmányait, helyette dolgozna, vagy elvégezne egy felsőfokú szakképzést.

Mennyire vennétek komolyan a lányt a továbbiakban, hosszú távon akarnátok vele tervezni a jövőben?


Mennyire számít manapság egy diploma? Csak akkor lehetek mások szemében értékes munkavállaló/ember, ha van egy diploma a zsebemben?


2010. okt. 22. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
en nekem fontos!@De nem hiszem h leneznek barkit is azert mert nem engedheti meg maganak h egyidobe tanuljon es dolgozzon is!De ha en megtudom tenni akkor o miert nem kepes ra!es itt kezdodnek a gondok..........
2010. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem

21f

2010. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én pl.olyan fősulira járok amit nem én választottam hanem a szüleim, sajnos nálunk a szülők diktálnak.Én szivesebben tanultam volna vmi szakmát akár többet is.Vagy másmilyen fősulit,de azt leszólták a szüleim.Nekem nehezen megy és mivel hagyományosban kezdtem és közben bejött ez az új rendszer így mégnehezebb,mert a hagyományosokat már lesz*rják a suliban.Annó át akartam jelentkezni,de a szigorlat miatt sokan lebeszéltek, és most ott tartok h. fogalmam sincs hogyan fogom befejezni,mert kell a középfokú szakmai nyalv(én meg nehezen tanulom az idegen nyelveket), a párom nem néz le és nem is tenné, ha boldogulok az életben akkor minek parázni, ha emiatt nem találnék munkát és nem is keresnék akkor lenne probléma.De a hapárodnak van lehetősége munkát találni és jó is abban amit csinál,akkor inkább irigyelni kellene, h. boldog abban amit csinál és nem a környezetnek és a társadalomnak akar megfelelni, hanem a saját életét éli úgy ahigyan azt ő szeretné.Ez kevés embernek adatik meg.Egy fősulira vagy egyetemre könnyű bejutni(bizonyos szakokra),ha ő bejutott valahová,ami nehéz iskola,akkor biztos okos és diploma nélkül is boldogulni fog.

Ne itéld el, hanem szeresd azért amilyen,ha így nem tudod elfogadni,akkor nem vagytok egymásnak valók.

2010. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!