Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéznétek a barátnőtöket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéznétek a barátnőtöket, ha nem szerzi meg a diplomáját?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nektek elsőre sikerült, minden egyéb akadály nélkül megszerezni az egyetemi papírost... de a barátnőtök nem fejezi be tanulmányait, helyette dolgozna, vagy elvégezne egy felsőfokú szakképzést.

Mennyire vennétek komolyan a lányt a továbbiakban, hosszú távon akarnátok vele tervezni a jövőben?


Mennyire számít manapság egy diploma? Csak akkor lehetek mások szemében értékes munkavállaló/ember, ha van egy diploma a zsebemben?


2010. okt. 22. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hááát ha úgy érzed, hogy megtettél minden tőled telhetőt, akkor nincs miért lenézni...
2010. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez személyfüggő. A karrierista és maximalista férfiaknak lehet h gondot jelent... de ha normális akk nem azért szeret. Remélem :) Nekem a párom egyetemre jár (Matek). Tiszta zseni. Én meg... most van az utolsó évem... átmentem estire... és lehet h csak jövőre lesz meg az érettségim... És h utána mi lesz, azt még nemtom... de többször is rákérdeztem, és mindig azt mondta, hogy ha általánossal munkás lennék, Ő akk is szeretne, mert neki ez nem számít. + mindig azt mondja még így is, h okos vok meg ienek...

Szal ez emberfüggő :)

2010. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne higgy ennek az újabb magyar hülyeségnek, hogy mindképpen diploma kell és ha nincs akkor buta, tudatlan ember vagy. Ha utálsz tanulni és nem is vagy eszes akkor le rakhatsz szakmát stb (mondjuk egy érettségi alap) és nem gondolkozz azon, hogy most ez szégyen-e, ha barátnőm lenne ilyen helyzetben nem érdekelne.
2010. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyetemi diploma megszerzése pár szakra nem nagy dolog megszerezni amilyen az oktatási rendszer pár szak felér egy napközinek.
2010. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem hülyének nézném, hanem akaratgyengének. Annyi, de annyi ilyen embert láttam már, hogy lehúz 2-3 évet valami fősulin, megszerzi a kreditjei felét, majd feladja, elhúz a fenébe dolgozni, ahol aztán sz*r munkát végezhet még sz*rabb pénzért.


Mert lássuk be, egy nőnek nincs alternatívája. Egy férfi kereshet jól asztalosként, vízvezeték-szerelőként, v. tulajdonképp bármely fizikai munkában. Egy nő felsőfokú végzettség nélkül pénztáros, pultos, kukta v. pincérnő lehet. Nyugodtan le lehet pontozni a "szexista" hozzászólásért, de ettől még így van.

2010. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 nagyviri ***** válasza:
93%
Te azért nézel le egy embert, mert nincs felső fokú végzettsége? Az a baj manapság szép hazánkban, hogy mindenki főnök akar lenni, de dolgozni nem akar. Ezért is van ennyi diplomás ember munka nélkül, mert egyszeüen nics erre kapacitása az országnak. Arról nem is beszélve, hogy kötelező magasabb bért fizetni nekik, mint nem diplomás társaiknak. Erre sok munkáltató nem hajlandó. Magyarország a diplomagyárosok hazája. Te viszont gondolkozz el villámgyorsan a nézeteiden, mert attól, hogy valaki nem diplomás, még teljes értékű ember.
2010. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljesen egyetértek!
2010. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

@nagyviri: nincs min elgondolkozni.


Ha valakinek MEG VAN RÁ A LEHETŐSÉGE, hogy diplomát szerezzen, ergo nincs rákényszerülve arra, hogy munkába álljon érettségi után, de nem szerzi meg, az igenis akaratgyenge.


Amiatt, hogy valaki nem szerez diplomát, nem kell lenézni, mert ezer oka lehet, hogy nem jutott el addig. De ha valakinek támogató szülei vannak, netán már be is került a felsőoktatásba, majd onnan kilép, az gyenge, nem tudok rá mást mondani.


Én az akaratgyengeséget nézem le, nem az embert, akinek nincs diplomája. Ennyi.

2010. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nagyviri ***** válasza:

"Lenéznétek a barátnőtöket, ha nem szerzi meg a diplomáját?"

Én erre a kérdésre válaszoltam konkétan.

2010. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem egyáltalán,sztem egy szakma már többet is ér,most magam ellen beszélek mert az utolsó évemet csinálom az ELTE-proginf szakán. Nem ezen múlik,hogy valaki sikeres-e vagy nem céltudatos-e vagy nem.

Diplomások között is van degenerált,nem is kevés.


23F

2010. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!