Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
én majd meg orulok annyira,de nem mutatom ki
2010. okt. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig nem voltam igazán... elmondtam neki hogy ha nem tetszett hogy valakivel túl sokat találkozik, de sosem rendeztem jelenetet, nem tiltottam. Ha megakar csalni, úgy is meg fog, hiába hisztizek napokig, hetekig, csak magamat teszem tönkre. A bizalmamra az volt a válasz hogy első lehetséges pillanatban megcsalt. Megbocsátottam, és ezentúl sem leszek egy hárpia, de tudja nagyon jól, hogy egy esélye van, második nincs...
2010. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én az vagyok, bár ezt sosem mutattam neki, sosem hisztiztem


23L

2010. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy mindenkiben megvan az egészséges féltékenység csak valaki ezt jobban kezeli, mint mások. Személy szerint féltékeny vagyok. Soha nem rendeztem jelenetet, ha volt valami tudtára adtam. Ha megcsalt akkor kapott egy esélyt, de már annyira nem bíztam a meg benne. Ezt ő is tudta. Aztán még egyszer megtette, akkor már vége volt. Hiába könyörgött ne legyen. Így saját lelkiismeretével kellett megküzdenie. 30/N.
2010. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

barátommal fél éve vegyunk együtt...és akkor kitett egy emo csajt egyik közösségi oldalra...megbeszéltük h csak jó haverja de engem akkor is zavar...főleg h puszii-t meg (K) (L) irogatnak egymásnak...

eddig azt hittem nem vagyok az a féltékeny fajta, de most hogy van az a kép- igenis nagyon az vagyok:S

2010. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!