Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomba,eddigi 10 évbe nem vettem észre de utolsó évben nagyon megtetszett.Kedves,szép,nem ribanc de van benne életerő.A gond az hogy van már barátja és eddig nem nagyon beszélgettünk(csak osztálytársi alapokat:"szép az idő,jó lessz a termés" típusú),ő az osztály másik felével lóg mindig, akikkel én valahogy eléggé rosszba vagyok.Nem akarom lenyúlni csak jóban lenni vele ha netán szakítanak legyen nála nagy esélyem.Hogyan közeledjek szerintetek?
2010. okt. 22. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, minek közelednél olyan társaság felé, akivel rosszban vagy.
2010. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A társaságot leszarom viszont a csaj nagyon bejön.
2010. okt. 22. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
De van barátja.
2010. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy most nem jöhet össze de közeledni akarok most még csak "baráti" alapon hogy később mikor majd lehet hogy szakítanak már legyen egy alapom amire épitek...
2010. okt. 22. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról embert barátairól.Én ennek a híve vagyok mert már megszívtam szval ha nem eggyezik a "baráti stílusotok" valószínűleg különböztök
2010. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van,de olyan másnak tűnik.Próbát meg mindig megér,max rájövök hogy nem az igazi...
2010. okt. 22. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:

osztálytárs, kérj tőle tollat, vagy lapot hogy neked nincs és ő adjon. Meg ilyen apróságok. Utána ha már kértél többször, persze ne minden nap. Akkor utána, esetleg, hogy jól aludtál? Elég karikás a szemed, vagy minden rendben veled? ilyen apró dolgok. Vagy hogy vagy? Csak szépen apránként. Ha te segítesz, ő is fog majd segítséget kérni.

Ha meglátod, hogy valami nem megy, te legyél ott és segíts. De ne feltűnően közeledj. Csak apránként óvatosan.

2010. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!