Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már féltékenyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már féltékenyek a párotok ex-ére?

Figyelt kérdés

Engem boldogtalanná tesz ha erre gondolok,h ők.S nem tudom meddig bírom még. :'( Pedig szeret,s szeretem már 1,5 éve.

Ha becsukom a szemem nem őt és magam,hanem őket látom. :(

Kérlek ne oltsatok le,igyekszem túllendülni ezen de vmi mindig visszahúz.pl.emlékek vannak a szobájába,sűrűn összefutok vele,egy környéken dolgozunk.Van vmi jó ötletetek,ilyen depire?


2010. okt. 22. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Leginkább az önsajnálat mellőzése, és az önbizalom. Ezek tuti módszerek. Önértékelés, tudod. :)
2010. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az nincs. :(
2010. okt. 22. 17:06
 3/19 anonim ***** válasza:
neharagudj de szerintem neked nincs önbizalmad,nem látod magad szépnek,okosnak,és még sorolhatnám.de az exet tökéletesnek látod.én biztos,h elöször magamon javitanák (pl.fodrász,smink,meg egyebek)mert ezek önbizalamat adnának.
2010. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az nincs. :("


No és, miért nincsen?

2010. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A 2.válaszolónak lehet igaza van,hisz tényleg minden téren hasonlítgatom magam hozzá. S mindig alulmaradok.Sajnos.


Ő bulizós,kihívó...mindig sok ember veszi körül. S együtt voltak 6 évig,én meg csendes vagyok,elvagyok a 2 barátnőmmel. S folyton összefutunk vele,s mindig arra játszik h lejátszon.

Elég feltűnöen.pl. ha elmegyünk a városi dizsibe ott rázza magát a páromtól 1 méterre.:(

2010. okt. 22. 17:15
 6/19 Pocahonsaurus ***** válasza:
Rázza, szard le, fogod magad, elmész egy sztriptízbárba, a a barátnőd meg otthagyod. Verd csak ki nála a biztosítékot, ha szeret téged, legközelebb kétszer meggondolja magát, hogy ugyanoda megy veled, ahol az .exe van! Légy kemény, érd el, hogy ne neked legyen szar, ha az exe a közeletekben van, hanem neki
2010. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

A 2.válaszolónak lehet igaza van,hisz tényleg minden téren hasonlítgatom magam hozzá. S mindig alulmaradok.Sajnos.


Ő bulizós,kihívó...mindig sok ember veszi körül. S együtt voltak 6 évig,én meg csendes vagyok,elvagyok a 2 barátnőmmel. S folyton összefutunk vele,s mindig arra játszik h lejátszon.

Elég feltűnöen.pl. ha elmegyünk a városi dizsibe ott rázza magát a páromtól 1 méterre.:("


És arra sosem gondoltál, hogy biztosan van oka annak, hogy a barátod már nincsen vele, hanem VELED van? :) Ha meg ott rázz magát, ne vegyél róla tudomást. Nem minden pasinak a rázós csajok jönnek be. Amúgy meg, ha tényleg ennyire zavar, kérd meg a barátodat, hogy ne oda menjetek szórakozni.

2010. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Pocahonsaurus ***** válasza:
jahohogyja. nem pasi vagy. akkor semmi, legyél bioszexuális.
2010. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
második vagyok.igy szakitás lessz a vége ha nem most,de egy idö után eleged lesz bele,hiába nem ad rá a párod okot.csak magadat gyötröd.érezd jol magad diskoba és te is riszáld magad de a barátoddal,lehet nem fogod látni rajta de nagyon rosszul fog neki esni(már mint az exnek)ö ebbe találja örömét,h direkt igy viselkedjen a barátnöjeivel.
2010. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

voltam rá féltékeny..utálom azt a leányt

14Ł

2010. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!