Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes ajándék lenne neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ajándék lenne neki?

Figyelt kérdés

A barátomnak pár hét múlva es a nénapja ,és vettem neki egy kulcstartó plüss macit ,aminek a pólóján a barátom neve van (persze vettem még neki mást is)

Szinte mindenhol azt olvastam ,hogy 1pasi nem örül a plüssnek...

Szerintetek neki sem tetszene ,és vegyek mást?

Azért gondolkozom rajta ,mert a barátom 27 éves...


2009. jan. 3. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Jesszusom, dehogy. Pasi vagyok, de kaptam már 1 csomó plüsst és nem érzem ettől magam kevesebbnek. :) Ráadásul nyilván sokat rohangáltál, hogy ilyen macit találj, tőled ez az ajándék nem gáz... a haverjától mondjuk az lenne. :P

Viszont 1 picit elbizonytalanodtam... Hány éves is vagy, hogy attól félsz, h gyerekesnek néz???

2009. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Heló,

hm, ha ilyen romantikus típus biztos fog neki örulni, viszont lehetséges, hogy egy 27 éves már ebből "kinőtt". De biztos nem fogja a fejedhez dobni :)! Névnapjára amúgy nem kell nagy cucc neki. Esetleg még a macihoz egy romantikus gyertyafényes vacsora, hmm?:) Akkor aztán minden tökéletes lenne, és egy szava sem lehetne :)

2009. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem gyerekes plüsst adni, de ha arra a mindenhol árult kék pólos barna macikra gondolsz, én annak nem örülnék, mert olyan személytelen, mindenhol árult izé:(

2009. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem attól félek ,hogy gyerekesnek néz ,hanem attól ,hogy azt mondja megában: Jesszus ,micsoda gyerekes ajándék...

Am. 23 éves vagyok

És te vagy az első pasi akinek tetszik (itt az oldalon) kedves 1hozzászoló:)

Te hány éves vagy?

2009. jan. 3. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és jelentem vén... Már kevesebb mint 2 hetem van csak a 26ig... :(
2009. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

a harmaik válaszadónak: arra gondolok.

Ezen még nem gondolkoztam ,hogy azért nem lenne jó ,mert "tömeg cikk".

Egyépként az övé ilyen vajszínű-fehér színű pólós.

2009. jan. 3. 19:52
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem is vagy öreg!

Ahogy írtam ,barátom 27 éves ,és se én se ő nem érezzük ,hogy öreg lenne!

Nyugi te sem vagy az! Ráadásul pasiknál a kor semmit nem számít ,legalább is nem 26 évesen!

(1 hozzászólonak)

2009. jan. 3. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és én örülnék egy Macinak :) Ha te ezt adod nekem annak örülnék, ha azt akkor azt... Első sorban adsz neki valamit, másodsorban pedig ha egy fiúnak adsz ajándékot ami egy tök kedves kis maci amin ráadásul az ő neve van akkor érzi is, hogy törődsz vele. Szerintem elég hülye az a pasi aki azt mondaná: Jesszusom ilyen szánalmas egy gyereket, öcsédé vagy csak azthitted majd ezzel eljátsom.. Pfú de gyerekes... Nah ha télleg a barátod nem fog semmi baj lenni :)
2009. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,fiúk ,megnyugtattatok:)
2009. jan. 3. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem lassan harminc lesz a barátom, de két éve reklamált, hogy neki volt ám plüssmacija, csak elveszett, és most nincs neki. Úgyhogy kapott egyet, nagy becsben tartja. Örök gyerekek! :))))
2009. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!