Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért azokra a lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért azokra a lányokra buknak, akik teszik magukat és mutogatják magukat nekik?

Figyelt kérdés
Fél melle kint van és akkor már hú de jó csajnak számít olyan fogyatékos fejjel? Miért nem lehet szeretni valakit nem a melleiért?
2010. okt. 22. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
én pl nem azokra bukom
2010. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de aki igen, az miért?
2010. okt. 22. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
mutass már egy olyan képet, amin te "fogyatékos fejet" látsz
2010. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
mert ma már kevés olyan jó csaj van aki nem teszi magát és a rondákhoz meg kimegy oda, szóval ez csakis a ti hibátok...
2010. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert csak le akarják fektetni őket, ill. vagánykodni a többiek előtt, hogy hú de dekoratív barátnőm van:D Majd felnőnek ezek a fiúk is:D
2010. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: a jelen korban a fiúk többsége a könnyű prédára vadászik. Tehát olyan lányokat keres, akikért nem kell megdolgoznia. A lányok jelentős része meg tudja ezt, és kihívóan öltözködik, mert tudja, hogy így lesz sok "udvarlója". Persze, valójában ezek a fiúk nem udvarlók lesznek, hanem csak szexelni akarnak. De a lányok belemennek ebbe, mert azt hiszik, aki betömi a réseiket, az már szereti is őket. Aztán kiderül, hogy nem. A lányok csalódnak, majd rájönnek, hogy ők is viselkedhetnek úgy, mint a férfiak, sok "skalpot szerezhetnek", úgymond. A fiúk többsége ennek meg persze nagyon is örül.


Így alakította egymást az utóbbi évtizedben a nő és a férfi, főleg a fiatalok körében. Ez a "fejlődés".

2010. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Én megnézem öket és addig bukok rájuk, ameddig meg nem dughatom. Amúgy utálom és ribancosnak tartom.

Akikkel kapcsolatot el tudnék képzelni azok a Nöiesen szép Nök, nem a ribancosan kinézö kislányok.

2010. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát miért? Mert mindenki olyan csajt akar magának akire büszke lehet külsőleg is. És akik kidobják a ciciket meg kur*ásan öltöznek azok a figyelemfelhívó csajok. Akik meg beírják, hogy húú én nem szeretem őket, azoknak valszeg olyan nem is jutna. Akinek nem inge nem veszi magára!
2010. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15:14-nek milyen igaza van....
2010. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Viki233 ***** válasza:
22%
figyu, a pasimmal beszélgettem épp erről a napokban és ő mondta h az ilyeneket csak megdugni jó, de ha egy pasi komoly kapcsit keres akkor nem ilyenekkel fog összejönni.
2010. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!