Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SRÁCOK! Miből veszitek észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Miből veszitek észre, hogy a barátnőtök tényleg szeret titeket, szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Mit tesz vagy mond olyankor amikor rádöbbentek, hogy hűha...tényleg odáig lehet értem...

Konkrét történeteket is írhattok:)

Ja és nem az orál utáni szájbaélvezésre meg az anális-majálisra gondolok ;)


2010. okt. 22. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

lenyeli a szájba élvezés után :)


na jó vicc félre... hát ha bizonyítja is nem csak mondogatja érezteti velem ölel csókol bújik hozzám ilyenek...

2010. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

érezteti velem és már 5. éve együtt vagyunk:-)


18/f

2010. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de HOGYAN érezteti?:) persze tudom, csókok ölelés, stb. de ez általában mindig megvan amikor együtt vagytok nem? de. vmi különlegesség esetleg? amit mondjuk nem vártok el, de ő mégis megteszi azért, h. ezzel is mutassa mennyire szeret titeket:) remélem azért lehet érteni
2010. okt. 22. 15:48
 4/11 anonim válasza:

Nekem a férjem- fél év után eljegyzett- sokat piszkálja a hajam, simogat, puszilgat, ölel, megnevettet. Ahogy rám néz, már tudom és érezem, hogy bizsergek, mert szeretem én is.

A kapcsolat elején még tetszés volt, közös szimpátia, sok nevetés, sok beszélgetés. Én nőként úgy fejeztem ki, hogy minden szexuális álmát valóraváltottam. Ő ezt úgy viszonozta, hogy összeköltöztünk, majd megkérte a kezem. Odafigyelés, és sok apró dologban rejlenek a részletek.

25/L

2010. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
végre vmi hasznos. köszönöm:))
2010. okt. 24. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszer azt mondták mások, hogy milyen "áhitattal" néz ha beszélek hozzá. (kicsit nyálasan hangzik tudom)
2010. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
dehogy, aranyos :D:)
2010. okt. 24. 20:20
 8/11 Decoy ***** válasza:
pl: amikor mondja hogy szeretlek és hallod a hangján, hogy nem csak úgy mondja hanem szívből és akkor átölel jó szorosan mintha attól félne hogy elveszik tőle. Szeret hozzábújni vele lenni és mindig szeret örömöt okozni
2010. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Decoy ***** válasza:

ja meg a szemében is látszik.


ez lemaradt

16/f

Wilson

2010. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:):):)köszi
2010. okt. 24. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!