Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hűltek volna az érzéseim? --->

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hűltek volna az érzéseim? --->

Figyelt kérdés

a párommal nem jövünk ki jól.főleg anyagi okok miatt veszekszünk már sex sincs nálunk :S

4 éve vagyunk együtt.és tegnap mondta hogy megfordult a fejébe hogy szakítsunk. adott egy hónapot hogy találjak munkahelyet de nem olyan könnyű.

most egyedül vagyok itthon és örülök hogy nincs itthon. és arra gondolok hogy milyen jó szinglinek lenni. de mikor meglátom elsírom magam. 19/L


2010. okt. 22. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

ha egy hónap múlva nem találsz munkát, akkor szakít? vagy mi van?

szerintem részéről is ugyanolyan megszokássá vált már ez a kapcsolat, mint a te részedről.

2010. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igy van egy hónapot adott hogy találjak munkát minden erőmön azon vagyok
2010. okt. 22. 13:00
 3/4 Pocahonsaurus ***** válasza:
Szakíts vele, ne keresd, stb. Ha elkezd hiányozni, akkor nem hűltek ki az érzéseid, ha egy idő után sem, akkor meg ne menj vissza. Ha kidobod, részéről is jó, mert ő is rájön mennyire kellesz neki, vagy nem. Ez afféle "időt adunk egymásnak" sztori, csak ő nincs ebbe beavatva
2010. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy hiányzik, még lehetséges, sőt valószínű hogy kihűltek az érzelmek, főleg ha már szex sincs. Egy négy éves kapcsolatból nem lehet úgy kisétálni hogy ne hiányozzon utána, akkor se ha a szerelem már elmúlt, de ez az egy hónap dolog elég fura, a szüneteknek szerintem nincs értelmük
2010. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!