Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van ez? (Már biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? (Már biztos volt hasonló denembaj:D"

Figyelt kérdés

Nemvagyok épp a szokásos hozzáállású ember bizonyos kérdésekbe, de elég rendesen kapom a behatásokat arról, hogy az emberek nagyrésznek mekkora lételme a bonyolítás és a dolgok teljes felfordítása... Értem én azon a lányok nagyrésze azon kattog rendes pasit akar erre a legtöbb valami "húderaj" szteroidos esetleg emos létformát talál magának a srácok azon kattognak normális csajt akarnak erre mindenbe csak a hibát keresik és rendesen megis találják aztán meg amikor nyilatkozok az álláspontomról én vagyoka hülye mert nemszedek fel minden második kissé lelkibeteg vagy épp iszonyatos szappanopera lelkivilágú lányt. Kinek mi a véleménye erről? (Jóóó tudom sok lánynál nem az az ideál amit írtam meg a pasik nagyrésze is más...de azért mégis lássuk be van igazság benne:) )

23/F


2010. okt. 22. 04:52
 1/5 anonim ***** válasza:
szöveg tagolásáról és a helyesírásról hallottál már? csak mert értelmezhetetlen ez a maszlag így ömlesztve.....
2010. okt. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki megtalálja a hozzá legjobban illőt. Aki meg rajong a szappanoperákért az vagy nem érett a kapcsolatra vagy már túl idős hozzá-

23/L

2010. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki azt kapja, amit érdemel. Legalább pedagógiai célból.
2010. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kb így van. Szomorú meg minden, de nem fogja egy anonim fórum megváltoztatni. Majd szemezgetünk az egyvelegből, és találunk egy nekünk valót.
2010. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azért az elég gáz ha egy szövegnek a nyelvtanrészét lesed rossz tanári beidegződés lehet... érdekes többi értette ;)


Nah igen szemezgetni lehet csak nemértem sokan miért próbálják felülmúlni a felületességet amit a nagy átlag képvisel, de ők akarják a legjobban azt, hogy minden úgy legyen ahogy ők azt elképzelték....

2010. okt. 23. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!