Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit tennél, ha a párod hazudna valamiben, és nem lenne hajlandó elmondani az igazat?
28: Mindenki szép és jó, csak olyan helyzetekben jön elő belőle a rosszaság, ahol feszültség, konfliktus, trauma van. Sokan csak 30 év után jönnek rá, kivel élnek.
Nem lesz semmi baj, ha nem akartok összeköltözni, hanem csak randizni és szerelmeskedni a tengerparton.
De ha nézeteltérésetek lesz, aminek a tétje pl. hogy melyikőtök maradjon életben, akkor meg fogod ismerni az igazi énjét.
Pornós csávó?? Bebszna. Arról azért csak tudnék, hogyha ilyenekben szerepelne. Akkor már nem lenne a vőlegényem, nem is írnék ide. De szerintem ő se fogadná el, ha én lennék ilyen filmekben, mondjuk én egy cicis képet se nagyon szeretek magamról kirakni
Ez jó példa, olyan eset pont volt, hogy baleset történt és gondolkodás nélkül engem védett. Majdnem megszurkáltak az utcán, mert rosszkor voltunk rossz helyen. Hála égnek olyan vastag kabát volt rajta, hogy felfogta. Sose megy ki a fejemből, ahol elém állt.
Pornót néz és letagadta, de most nem néz, vagy ugyanúgy néz csak a te szexis videóidra is kielégíti magát. Nem vallja be, hogy nézi. Bár lehet tényleg nem teszi csak te nem hiszel neki.
(Tudom, hogy nem pornósztár...)
A pornófogyasztó párja vagy, vagy se?
32: Azt elhiszem, hogy meggyőző egy ilyen.
És nem is feltételeznéd, hogy van benne egy-két olyan meggyőződés, hogy joga van irányítani (elvenni) az életed feletti döntéseid, irányításod jogát.
Tudod, úgy szokott lenni, hogy eltitkolnak olyan infókat a "feleség" elől, aminek birtokéban elképzelhető, hogy dobnák a férfit. ehhez kinek van gyomra? Csak olyannak, akinek mély belső meggyőződése, hogy joga van a felesége életéről neki magának dönteni.
Ezen az alapon el lehet titkolni azt is, ha nemi betegséget szedett össze, oltakozott, stb., és ezzel megfertőzheti a feleségét, mert neki joga van ehhez.
Ilyen jellem rejtőzhet emberekben.
Ettől még megvédhet, mert az ÖVÉ vagy, kellesz neki. Csak éppen nem emberként, hanem tárgyként gondol rád.
Nem a vőlegényedről beszélek, általában, hogy mik történnek, mik derülnek ki, mire érdemes gyanakodni.
Oké, a pornóélvező barátnője vagy!
Annyit tudok írni hogyha igazán szeretitek egymást, tényleg jóban-rosszban melletted van és vele képzeled el az életed akkor megbocsájtasz neki és továbblépsz.
Viszont ha nem tudod kiheverni, hogy hazudott neked, hazugságban éltél/élsz és azt se, hogy neki a pornó az élete akkor inkább szakíts, mert zátonyra fog futni a kapcsolat/házasság előbb utóbb.
33&35&37 egy személy, vagyis én vagyok.
Köszönöm az utólagos választ, de most már tudom nemcsak sejtem, hogy ő vagy.
Döntsd el, hogy tudsz-e élni azzal a negatívummal (szerinted) együtt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!