Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, vagy hagyjam békén egy ideig?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete, hogy a barátom szakított velem. Volt egy pár napos szünet, amíg nem is beszéltünk, csak egy közös ismerősünkön keresztül kommunikáltunk. Tegnap küldtem az exemnek egy torrentfájlt, a kedvenc zenei előadójának vadonatúj albuma, és azóta nem beszéltem vele. Messze lakunk egymástól, ezért szakított. Szeretném ha megnézne velem egy filmet, vagy valami, leüljünk beszélgetni a kapcsolatunkról, mert így MSN-en nem nagyon beszélünk róla. Írjak rá és kérdezzem meg, hogy találkozik-e velem? Vagy mit tegyek?
2010. okt. 21. 15:42
 1/3 anonim válasza:
hát ha ő nem keres én nem akar ezen mit megbeszélni akkor szerintem te se erőltesd a dolgot. Bár nemtudom pontosan ennek az egésznek a hátterét mert csak annyit írtál h a távoltság miatt szakítottatok, de az nem elég indok rá, és ha ő ezt nem így látja és jó ez így neki akkor inkább hagyd.
2010. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 passzív kiskacsa válasza:

Én a helyedben ráírnék, hiszen ha "cask" azért szakított mert messze laktok egymástól, az nem jelenti azt hogy gyűlöl :)

Egy próbát megér!

Sz.

2010. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az hogy "csak" azért szakítok veled mert messze laksz felér egy "kib.lak mer találtam egy jobb nőt aki közelebb lakik.." ne pazarolj rá időt és ne csinálj magadbol bohócot.
2010. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!