Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy a korkulönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkulönbség? Csaj (én) 18, pasi 27 éves.

Figyelt kérdés

Ne írjátok, hogy apakomplexusban szenvedek, mert nem, semmi ilyen :) ....Már októberben kinéztem magamnak, ő is engem...Volt azalatt egy kapcsolatom 17 éves fiúval...Egyszeruen nem ment....A szuleinek nem akart meg mostanaig se bemutatni, néha csak kéthetente taliztunk, amikor a szulei nincsenek otthon...Nekem ez nem kapcsolat...Még nem fekudtunk le, ő még szuz is...De nem ez a problémám...Habár....Egy kapcsolatban azért a szex is fontos szerepet játszik....De nem a legfontosabb...Igen, lehet sok az a 9 év...De egy idő után már nem is...20-29,25-34...Igen, fiatalka vagyok, lehet neki csak arra kellenék, ezt nem kell írnotok :) Ez csak idővel derulne ki...Csak egyszeruen érzem, hogy vele jobb lenne a kapcsolat, mint egy 17 évessel....Lehet ha nem probálom ki, soha nem fogom megtudni...Most hulye vagyok?:S

Ne ítéljetek el :)

Köszönöm a válaszokat!:)


2009. jan. 3. 14:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
A szüleim között 15 év van,több,mint 20 éve teljesen boldog a házasságuk,anyukám 19 éves volt,amikor összeházasodtak. Nem arra buzdítalak,hogy házasodjatok össze!:) Csak egy példa,hogy jól működik,nincs mitől félni!
2009. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is olyasmi vagyok, mint te. Kicsit érettebb a korosztályomnál, emiatt sosem jöttem ki a kortársaimmal igazán, a párom is idősebb, bár nem ennyivel.

Szerintem ha csak kalandot keresel ez lehet életed legjobb döntése. De azért gondolj bele, mi van, ha ő 1-2 év mulva gyereket akar, te le tudnál mondani az addigi életedről, hogy megadd neki???

Még teljesen más az életstilusotok. Neki a számláival, és a munkahelyével kell törődnie, mig neked a legnagyobb gondod, hogy jó jegyeket szerezz a suliban...

2009. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a párommal 17 voltam ő pedig 27. Ennek már 12 éve, van egy nagyon klassz 7 éves fiunk, szeretjük egymást. Soha nem veszekedtünk igazából csak inkább 1-2 óra volt max amit kibírtunk haragban. Én imádom és felnézek rá, ő pedig büszke rám. És hozzáteszem nem néz ki nálam 10 évvel idősebbnek, sokan el se hiszik, és ebben közrejátszik hogy én fiatalítom:)
2009. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Rajta se láttni ám az éveket :) Egy arany...pff totáááál :D köszike mindenkinek a válaszokat...

..Nem kalandot akarok....de ki kell próbálni, lehet ha tartózkodni fogok, sok mindenről "lemaradok", és lehet életem legszebb perceiről...Kiderul majd...

thanks :)

2009. jan. 3. 23:14
 15/15 Srapnel ***** válasza:

"Rajta se láttni ám az éveket :) Egy arany...pff totáááál :D köszike mindenkinek a válaszokat..."

Na, hát pont ez az, amit és ahogyan a 27 évesek már nem írnak... Csak arra a kitételre, miszerint a kérdező érett.


Meg a sok lelkendezőnek mondom, hogy nem az volt a kérdés, hogy működhet-e, hanem hogy sok-e. Szerintem már pedig akkor is sok, mert több ilyen párnak nem jött össze, mint ahánynak összejött. Én sem állítom, hogy 0 az esély, csak azt, hogy kevés.

2009. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!