Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy a korkulönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkulönbség? Csaj (én) 18, pasi 27 éves.

Figyelt kérdés

Ne írjátok, hogy apakomplexusban szenvedek, mert nem, semmi ilyen :) ....Már októberben kinéztem magamnak, ő is engem...Volt azalatt egy kapcsolatom 17 éves fiúval...Egyszeruen nem ment....A szuleinek nem akart meg mostanaig se bemutatni, néha csak kéthetente taliztunk, amikor a szulei nincsenek otthon...Nekem ez nem kapcsolat...Még nem fekudtunk le, ő még szuz is...De nem ez a problémám...Habár....Egy kapcsolatban azért a szex is fontos szerepet játszik....De nem a legfontosabb...Igen, lehet sok az a 9 év...De egy idő után már nem is...20-29,25-34...Igen, fiatalka vagyok, lehet neki csak arra kellenék, ezt nem kell írnotok :) Ez csak idővel derulne ki...Csak egyszeruen érzem, hogy vele jobb lenne a kapcsolat, mint egy 17 évessel....Lehet ha nem probálom ki, soha nem fogom megtudni...Most hulye vagyok?:S

Ne ítéljetek el :)

Köszönöm a válaszokat!:)


2009. jan. 3. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
hát szerintem a szex itt már nem okoz gondot,te is felnőtt vagy és ő is.Egyenlőre szerintem ez a különbség sem okoz gondot,ha hosszú kapcsolat lesz 2-3 év mulva már okozhat,vagy akár most is,ha ő már családot szeretne.De ismerek erre is ellenpéldát,sőt nagyobb korkülönbséggel is lehet harmónikus kapcsolatban élni.Az gond lenne például,ha te 15 lennél,ő meg 24,de igy már nem hinném.
2009. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem nagy korkülönbség így. Én 19 éves vagyok, és nemrég lett vége a kapcsolatomnak egy 27 éves sráccal. Nem a korkülönbség volt a gond. Ha csak a szexre megy, azt úgyis észreveszed, és akkor dobhatod. Vágj bele nyugodtan, ha mást nem is, tapasztalatot szerzel.
2009. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és pozitív válaszokat :) ....úgy gondolom, hogy nekem ez jobb volna, mint a korombeliekkel....
2009. jan. 3. 14:49
 4/15 Srapnel ***** válasza:
50%

A gond az, hogy ezt majd csak az idő tudja megmondani.

De tapasztalatból mondom, hogy valami kis defi van ott, aki azt hiszi, hogy neki a saját korosztálya nem jó. Ettől még működhet is a kapcsolatotok, azt elismerem.

2009. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

10 év van köztem és a barátom között, most 22 vagyok. Kicsit több, mint 18 éves voltam, amikor összejöttünk és nagyon jól megvagyunk immár több, mint 3 éve... én most fejezem be a főiskolát, most már az életritmusunk is teljesen hasonló lesz, és ez szerintem még jobb hatással lesz a közös életünkre.

szóval ne aggódj szerintem a korkülönbség miatt! valószínűleg te is érettebb vagy a korodnál és ennyi az egész...

2009. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem hiszem, hogy defi lenne vhol, bárhol is...Az még nem defi, ha nem tudok olyan 17 éves sráccal egyutt lenni, aki csak akkor visz fel hozzájuk, amikor a szulei nincsenek otthon, stb. Úgy érzem, hogy én az ilyen bujkálós korszakból igen régen kinőttem....

Koszonom a válaszokat :) .....Egyértelmu...Csakis az idő fogja megmutatni....

2009. jan. 3. 15:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan 27 éves koromban volt egy veled egyidős barátnőm. Másfél évig voltunk együtt, életem legjobb kapcsolata volt. Soha senkivel nem voltam olyan boldog mint vele.


Ez remélem válasz a kérdésedre.

2009. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, válasz :) köszii
2009. jan. 3. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a mi esetünk is, szóval teljes szívemből mondom, hogy nem sok... :) Amúgy én is osztom a véleményed, én sem tudok a saját korosztályomból választani. Próbáljátok ki, sok sikert!
2009. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszike:)
2009. jan. 3. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!