Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy pasi és én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi és én is neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi 3 napja még csak msn-en beszélgettünk de ugyanabba a suliba jár mint én. Írta nekem hogy ő már látott meg nagyon tetszem neki. Én még csak képen láttam de ma már rájöttem hogy ki ő . Írtam neki hogyha lát köszönjön hogy rájöjjek hogy ő ki. Találkoztam vele , de nem köszönt mondjuk lehet hogy azért mert siettem. Félek hogy nem fog összejönni ez az egész. Most kicsit elvagyok szomorodva mert kivan neki írva ez : (egy lány neve) most mi legyen? Írta nekem hogy örülne ha a barátnője lennék de tiszta ideg vagyok. Mit tegyek hogy minden simán menjen? 15 éves vagyok.
2010. okt. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval egy olyan pasival akarsz kapcsolatot akivel élőben egy szót se beszéltél? Hehe.
2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát elsőnek megszeretném ismerni de nem merek hozzákezdeni.
2010. okt. 20. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes. szerintem egy kicsit várj még, hátha tényleg csak azért nem szólitott meg mert siettél, de ha ezútán sem szólít meg, viszont msn-en továbbra is ír meg minden amit eddig akkor sztem simán kezdeményezhetnél te is, mivel már tudod, hogy ki a srác. de ezt a másik lányt akinek ki írta a nevét, jó lenne tisztázni, és ahoz, hoyg simán menjen, hát csak annyit tudok mondani, hogy ismerkedjetek:)
2010. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rá ne kérdezz a kiírt névre, azt direkt azért írta ki h féltékennyé tegyen, tegyél úgy mintha nem is láttad volna
2010. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii am már nincs kint és minden jóra fordult 
2010. okt. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!