Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit jelent számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit jelent számotokra a komoly kapcsolat fogalma?

Figyelt kérdés
Mit jelent az amikor azt mondjátok, hogy komoly kapcsolatot szeretnétek? Mitől komoly nektek egy kapcsolat? Kort is írjatok légyszi!
2010. okt. 20. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Na ez egy érdekes kérdés.:) Végre!

Számomra a komoly kapcsolat azt jelenti, hogy szerelmes vagyok az illetővel, a szex is meg van köztünk, persze szerelemből! És akkor tudom rámondani, hogy komoly egy kapcsolat, amikor a másikon is látom, hogy azt akarja, amit én :)

2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. a kor lemaradt:) 17/L
2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

(de még nem tapasztaltam)

szerintem egy komoly kapcsolat arról szól

hogy nem kavar a pasi más lánnyal, oda figyel rá a lányra, meg hallgatja ha szüksége van rá néha a pasija és néha lelki társa akkor i szereti ha nincsen a topon , ha mérges de tudja a pasi hogy nem rá mérges meg kérdezi mi történt

meg bíznak egymásban

L/17

2010. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát igen a szerelemnek az ott kell lennie
2010. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hűség, őszinteség, bizalom, szeretet, szerelem, idő


Most az én kapcsolatomba főképp ezek a dolgok jelentik a "komoly" szót. 3 éve vagyunk együtt igaz távkapcsolatban, de nagyon szeretjük egymást, próbáljuk a lehető legtöbb időt együtt tölteni, tervezzük az összeköltözést. Minden megbeszélünk egymással, persze voltak hullámvölgyeink, voltak apróbb hazúgságok, de mindezt át tudtuk beszélni és tovább jutni ezeken a dologokon. És persze a féltés is megvan és az egészséges féltkenység is mindkettőnk részéről.


20/L

2010. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
jah és persze ahog írták az előttem lévők, a szerelem és a szex is fontos tényező
2010. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

számomra egy komoly kapcsolat azt jelenti, hogy a fiú szeret, tisztel és elfogad. de én is szeretem őt, tisztelem őt és elfogadom. bármikor amikor szükség van a másikra, tudjunk beszélni. ne legyen tabu téma. legyen figyelmes és kedves, mivel én is odafigyelek mindig és kedves vagyok. ne legyen a fiú felelőtlen és komolytalan. lehessen vele akár a menstruációs görcsökről is beszélni. ne csaljon meg. sose adjon rá okot, hogy meginogjon benne a bizalmam. mivel ő is bízhat bennem teljesen. mindíg keressük egymás társaságát, mindíg jól érezzük magunkat a másikkal. testileg és lelkileg szeressük egymást.

számomra ez a komoly kapcsolat. csak sajna még nem volt ehhez szerencsém.

L/18

2010. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez most így nagyon érdekes, mert mindezek ellenére ha én azt mondom, hogy nem akarok házasságot, gyereket, meg összeköltözést, meg hogy sülve főve együtt legyünk, akkor arra már szerintem azt mondanátok, hogy én nem akarok komoly kapcsolatot, pedig a fentieknek mind megfelelnék! 30/F
2010. okt. 20. 19:06
 9/18 anonim ***** válasza:
Őszinteséget, szerelmet, hogy egymásnak legyünk a legfontosabbak, a többi csak hab a tortán.
2010. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

a komoly kapcsolatban két úr van igazán az egyik a szeretet, a másik a kötődés

ez a kettő erős dolog

ha én nem akarok gyereket, de a párom igen, kibírjuk átvészeljük azt, hogy vitatkozunk, hogy mást akarunk, h a másik enged e vagy sem

lehet félrelépés ha visszatérünk ahhoz akit igazán szeretünk

és lóghatunk másokkal is a szabadidőnkben, ha biztosan tudom, hogy pl.: (ez drámai) a halálos ágyam, vagy a beteg ágyam mellől ő lesz az egyetlen aki nem megy el, és az élet bármelyik területén ő az aki segít, támogat

2010. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!