Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát szeretne a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudjátok, az én barátom már lassan 30-hoz jár közel. Még nem élünk együtt, de tervezzük. Ahányszor szóba kerül a baba, ő vagy elgondolkodik és csendben néz csak rám, vagy volt 2-3 alkalommal, hogy azt mondta nem szeretne még.

De viszont mostanában egyre többször fordul elő az, hogy mikor együtt vagyunk (nem szex) és fekszünk az ágyon, akkor ő lejjebb csúszik a hasamhoz, ráteszi a fejét a cicim alá és közben simogassa a hasamat, és ez tisztára olyan, mintha terhes lennék, ő meg a pocakomat simogatja. És ez egyre többször kezd előfurdulni. Ma reggel is ezt csinálta. Én éppen álltam, vizet ittam. Fehérnemű volt csak rajtam, erre ő odajött hozzá, lehajolt és megint a hasamat simogatta.

Arra is gondoltam, hogy mi van ha ő igazából szeretne babát, csak egyszerűen fél. Megjegyezném, előttem még soha nem volt senkije. Ja és mégegy. Nem vagyok terhes, ez biztos. Nektek mi erről a véleményetek?


2010. okt. 20. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak szereti a hasadat, vagy csak mókázik vagy akármi. Mindenesetre amíg nem éltél valakivel együtt legalább egy évet, addig ne menj hozzá és/vagy ne szülj neki gyereket. Lehet egy kapcsolat tökéletes, de összeköltözés után simán gallyra mehet.
2010. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még egyet megjegyeznék. Egy faluban lakunk és ő minden egyes délután 7től másnap reggelig itt van nálam. Azért 7től, mert sokáig dolgozik.

Lehet, hogy igagazad van, hogy mókázik, de olyankor mikor ezt csinálja, nem látom rajta, hogy mosolyogna, vagy vicces kedvében lenne. Én olyankor megsimogatom őt, és jól esik neki. Aztán felfekszik mellém és csak mélyen a szemembe néz hosszú ideig, nem szól semmit, csak néz. Egyébként ő egy nagyon szenvedélyes férfi, nagyon tud szeretni.

2010. okt. 20. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ugye kakilás közben azért nem megy oda simizni?
2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne kombinálj annyit. A férfiak nem így működnek: ha majd gyereket szeretne tőled, azt egyértelműen a tudtodra fogja hozni.
2010. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!