Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a terhemre van. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a terhemre van. Miért érzem ezt? Nincs kedvem vele lenni.

Figyelt kérdés

kint dolgozik, most itthon van vagy 1,5-2 hónapot

ő elkönyvelte, hogy minden nap együtt aludjunk, mert most hogy kint volt rádöbbent, hogy ez is milyen értékes dolog.ami úgy hiányzik neki odakint.

amúgy nem élünk együtt csak jelzem.

nekem viszont olyan fárasztó, munkából még hozzá utazgatni, vagy amikor ő jön hozzám, minden baja van, mert kényelmetlen az ágy, meg hasonlók, néha úgy ellenék amúgy is otthon egyedül, pl nyugodtan cigizgethetnék (vele nem szabad, de ha megengedi, akkor ezért nem is esik jól)

Szóval miért érzem ezt, hogy ma is vár, de úgy mennék inkább haza. éhes is vagyok, meg nyűgös is, nem hiányzik egy szextúra sem, meg sorolhatnám.

Viszont, ha ő állna elém, hogy aludjunk külön, akkor meg féltékeny lennék és hajtana a kényszer, hogy vele legyek.

Mi ez bennem? magam sem értem? ti mit gondoltok?


2010. okt. 20. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem igazán szereted, azért nyűg a nyakadon.Tudod, amikor az ember a párja nélkül van, mert ő külföldön dolgozik, szépen elszokik egyik a másiktól. Talán külön utakon kellene járnotok.
2010. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom

mert amikor meg olyan jön fel, hogy legyen vége, elindul bennem egy harc megmenteni a kapcs-t

foggal-körömmel, idegsejtjeimet nem kímélve


mi ez az elengedni nem tudom, amúgy meg nem is kell érzés?

amúgy kell, csak úgy tűnik, mintha nem kellene.

nem értem

2010. okt. 20. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak sokat voltatok együtt, velem is volt már ilyen, mégse jutott eszembe, h elhagyjam. Beszéld meg vele, h majd holnap mész át mert még dolgod van este.
2010. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

legutoljára ebből a mondatomból zsarolni kezdett, hogy milyen lány az, akinek ha itthon van a barátja, nem alszik vele és így még a kapcsolaton is el kellene így gondolkozni


szóval ha finoman ezt próbálom előhozni, hogy ma külön, így vagy úgy de sértődés lenne a vége, aztán ő nem akarna velem direkt aludni, aztán direkt hanyagolna, tehát hasonlít ez a harc egy macska-egér játékra


TUDOM hogy gyerekes, de ilyen a párom.

meg nekem se tetszene fordított esetben.

de ez nem állapot

2010. okt. 20. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Hozzád nem való pár.

Maradj egyedül.Magadnak való vagy már bocsi

2010. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezennel tájékoztatlak, hogy Te nem szereted ezt a lányt. Hiszen már kimondtad: a terhedre van. Elengedni meg azért nem akarod, mert a férfiúi büszkeséged nem engedi. Pedig jobb lenne mind a kettőtöknek.
2010. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a gond hogy túl sokat vagytok együtt. Én sem vágyom a páromra a nap 24 órájában. Mi csak heti 3szor találkozunk, olyankor együtt is alszunk legtöbbször, de örülök hogy van olyan nap amikor csak én vagyok. Nem jó minden szabadidőt a párunkkal tölteni, kellenek a barátnők/haverok, esetleg saját hobbi, amit nélküle csinálsz, különben nagyon hamar egymásra untok, sőt veled már megtörtént. Ha ezt a párod nem tudja megérteni, hogy neked kell néha egy kis saját program is, hát akkor elég önző.
2010. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönet
2010. okt. 21. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!