Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Hogyan hozzam meg a kedvem a szexhez? 16/L

Figyelt kérdés
Az a probléma h a barátommal 2,6 éve vagyunk együtt és vele feküdtem le először. Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megtudunk egymással beszélni, nem vagyunk zárkózottak, minden simán megy. A kapcsolatunk elején vagyis hát miután lefeküdtem vele egy nap többször is volt kedvem a szexhez és nagyon kívántam. Mostanában viszont semmi kedvem a dologhoz. Még mindig nagyon szeretem és vonzódon hozzá de egyszerűen a szex az nem megy. Beindulni sem tudok kellőképpen. Nem tudom h mitől lehet. Nem volt semmi betegségem, semmi olyan nagy trauma vagy akármi. Nem tudom elképzelni ez mitől lehet. Ötletek? ÉS hogy tudnám visszahozni a kedvem hozzá?
2011. aug. 2. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha, most vagy 16 éves és 2.6 éve vagytok együtt, akkor kb 13-14 évesen vesztetted el a szüzességed (feltételezem). Könnyen lehet, hogy "Kiégtél" a szex iránt, mivel túl korán kezdted el a dolgokat. Bár ez egy tipp, nem kell készpénznek venni.
2011. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de én is arra gondoltam,hogy túl korán kezdtél el nemi életet élni.
2011. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha túl korán is kezdted el, még akkor sem késő segíteni magadon. Csak hagyjátok ki a szexet egy ideig, koncentráljatok az előjátékra, simogassátok egymást, csókolózzatok és kérd meg a barátod, hogy néha-néha vonjon meg tőled valamit.. Mindig izgató, ami tiltott. Pl. ölelkeztek, de nem engedi, hogy megcsókold. Egy idő után úgy be fogsz indulni, hogy nem bírod majd ki, hogy ne csókold meg. :)
2011. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy csupán a 2,6 év után már csökkent a szex (ez másnál is így van)

Vagy: nem élvezel és ezért nincs késztetés a szexre

2011. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha az a baj h túl korán kezdtem akkor ezen már nem is lehet segíteni? :O
2011. aug. 2. 13:20
 6/11 anonim válasza:
28%
Nem bizony! Egy fiatal kori döntés így teszi tönkre az egész életedet. Képzeld el, hogy mennyire kiégett leszel 22-23 évesen! Ez van!
2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bakker annyira idióták vagytok! Kiégett kevesebb mint három év alatt? Csak én tizenéve szexszelek és nem égtem ki. Mi van azokkal, akik 40 éve szexelnek? Ha nem kívánod a szexet én is azt mondom hanyagoljátok egy időre, hogy kívánd. A simogatás közös idő, filmezés maradjon meg. Hidd el segíteni fog.

26F

2011. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Nyugodtan próbáljatok ki más technikákat, dobd fel a szexuális életed új helyszínnel, vagy szembekötősdi játékkal. Bármi ami jól hangzik, olvass utána, lehet már az meghozza a kedvet :)


Nem feltétlen baj, ha ennyi idő után nem akaródzik, de a mondás is azt tartja, hogy evés közben jön meg az étvágy :)


Hangolódj rá, gondolkozz róla sokat, de ne arról, hogy miért nem olyan már mint rég, hanem pozitívan mi volt régen jó, hol, hogyan esetleg milyen új módon szeretnéd.


Persze elképzelhető, amire itt többen gondoltak, hogy túl korán kezdted és nincs szélesebb rálátásod a problémára, hogy hogyan is tudnál kilábalni, de szerintem nem ez a gond.


Az is lehet, hogy a fogamzásgátló tabletta mellékhatása, vagy csak éppen gumival uncsi (ha tartós a kapcsolat nyugodtan lehet pl. spirál a fogigátló)

2011. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolso..16 evesen spiral?? :O magadnal vagy?
2011. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vszínű hogy kiégtél. Nem baj, pihentesd magad egy kicsit és utána elhiheted, hogy kívánni fogod. Én fiú vagyok és ez nem tom mennyire segít nektek lányoknál, de én ha megunom a masztizást akkor két dolog segít:

Várni (mondjuk egy hétig) vagy

új pózban, módszerrel.


Remélem tudtam segíteni :) 17/F

2011. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!