Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha a párom azt mondja, hogy ugy szeret mint egy jo barátját?

Figyelt kérdés
nemrég szakitott velem a párom(majd két évig jártunk-tobb mint fél évet egyutt is éltunk),azt mondta nincs elég akarta ahoz, hogy folytassa ezt a kapcsolatot... azt állítja hogy szeret, hogy jol érzi magát mellettem,meg amikor egyutt vagyunk, de ha nem vagyunk egyutt akkor nem bánja, nem hianyzok neki...azt a hasonlatot használta,hogy ugy szeret mint egy barátját... ezt most mire véljem??? érdemes még nekem kuzdeni ezért a kapcsolatért?? vagy csak ezt egy kis megtorpanás a kapcsolatunkban? :( én nagyon szeretem ot, nem akarom elvesziteni :(
2010. okt. 20. 15:46
 1/4 anonim válasza:
Azt hogy Rábafftál
2010. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy úgy szeret mint egy jóbarátját!Ezen mit nem értesz?Mit akarsz még ettől az embertől?Ne áltasd magad!Ebből szerelem nem lesz újra!Az vagy van vagy nincs!Fogadd el a tényt!
2010. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmet biztosan nem.
2010. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őt! Tudom, nehéz, de próbáld meg.. töröld ki az életedből.. és semmiképp ne olvasd az smseit, szerelmes idézeteket..ne gondolj rá..barátnőzz, partyzz..élj!:) Találsz magadnak sokkal jobbat, és hálát fogsz adni a sorsnak, hogy miután ez megtörtént nem szántál rá olyan sok időt szomorúsággal.. ennyi.. ami nem működik nem kell erőltetni! Biztos szép csaj vagy, találsz ezerszer jobbat, még akkor is ha most neked ő a legjobb:)
2010. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!