Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért romlottak meg a dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlottak meg a dolgok, miért nincs közös téma? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt.Eddig minden jól működött,rengeteget tudtunk beszélgetni,éreztem,hogy fontos vagyok neki.Mostanában viszont minden megváltozott.Nem igazán tudunk úgy beszélgetni mint régebben,nincs közös témánk,és mintha kicsit eltávolodtunk volna egymástól.A szexen kívül szinte semmi nincs közöttünk.Az is a baj,hogy az utóbbi időben az anyagi helyzete is megromlott mindkettőnknek,nincs pénzünk rá,hogy ide-oda eljárjunk.Szerintem ez is hiányzik,úgyhogy ha valakinek van arra ötlete és le is írná,hogy milyen programokat lehet szervezni,ami nem kerül pénzbe,azt is nagyon megköszönném.:)
2010. okt. 20. 13:01
 1/2 anonim válasza:

Szerintem tényleg valami programot kéne csinálnotok, amiről utána beszélgethettek. Ingyenes programok pl séta a városban, túrázás a természetben, frizbizés, piknik (ottohnról vitt kajával), biciklizés, könyvesboltban olvasgatás (pl Alexandrában órákon át lehet olvasgatni anélkül, hogy meg kéne venned a könyvet). Nem tudom, hol laksz, ha nagyobb város, akkor jobb a helyzet, el lehet tölteni az időt a fenti módokon. Ha kisváros/falu, akkor otthoni programok: közös főzés, dvd-zés (990Ft-os DVD-k olcsóbbak, min 2 mozijegy), kártyázás, ötödölőzés, dominózás, társasjátékok. Egy kapcsolatban inkább a lánynak kell programokat szervezni, a fiúk lustábbak...

26L

2010. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgessetek a könyvélményeitekről + kiránduljatok, nemsokára csipkebogyószezon, lehet frankó lekvárt főzni!!
2010. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!