Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt szerintetek mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt szerintetek mire véljem?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt jöttem össze egy csajjal, akkori osztálytársammal...14 évesek voltunk és 1 évig jártunk.Azóta neki is nekem is voltak már kapcsolataink (jelenleg szintén van mindkettőnknek) viszont tegnap mondta, hogy még mindig tettszem meg hasonlók...és mondta, hogy mi lenne ha mint barátok megnéznék egy filmet pont akkor amikor a szülei elutaznak 3 napra és csak is úgy hogy egyikőnk párja sem tud róla...megmerjem kockáztatni szerintetek? mert egyébként barátok vagyunk szal...
2010. okt. 20. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog megerőszakolni a csaj, szóval miért ne. Mondjuk ha a barátnőd nagyon féltékeny fajta, akkor felejtős...
2010. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát...ez igen veszélyes, mert ha mondta h még mindig tetszel neki, akkor megeshet h bepróbálkozik majd, kérdés h te meddig mész. De szerintem ne rontsátok el a barátságotokat, illetve a párkapcsolatotokat.
2010. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelműnek tűnik. Esetleg vidd el a barátnődet meglepetés-vendégként:>
2010. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak barátilag akarna filmet nézni, miért kéne titkolózni?? sántít ez az egész, világos, hogy ez a csaj rád akar mászni. innentől a te döntésed, hogy belemész-e a játékba vagy sem. én nem tenném, ha szereted a barátnődet.
2010. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne ne ne ne az ilyenbő mindig baj van.. rádmászik a nő téged meg a farkad irányít.. tudom mert veem is megtörtént és szívás volt csak belőle.. ne tedd!
2010. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző kiegészítés:

ne zavard össze magad mert akkor még amiatt is idegeskedhetsz hogy megint össze jöjjetek-e és hagyd ott a mostani bnőd vagy maradj vele.. nem éri meg kavarni

2010. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!