Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

28L vagyok, a barátom 33. 4 hónapoja vagyunk "együtt'" hetente 1-2szer összejárunk beszélgetni, meg szeretkezni. Nem tudom, mit érez irántam, én nagyon szeretem, szívesen lennék többet vele, de a szexen kívül ritkán találkozunk. Szereti a munkáját,szívesen van a barátaival is, rám ritkán jut ideje, de akkor nagyon figyelmes és odaadó.

Nem akarom sürgetni, meg elijeszteni sem szerelmi vallomásokkal. Sose mondta, hogy szeret, én sem neki, ez valami laza kapcsolat, de tudom, hogy nincs neki más rajtam kívül és nekem sincs, nem is akarok mást, csak Őt. Lehet ebből komoly kapcsolat is? Vagy így marad? Csak szex és más semmi? Hogyan tudnám kicsit komolyabbá tenni ami köztünk van?


2010. okt. 20. 10:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Válaszadó, most nagyon elgondolkodtattál. Nem, nem hülye a kérdés, amit feltettél. Igazad van, kicsit kiszolgáltatva érzem magam, hogy ő nem kötődik hozzám, talán csak testileg, máshogy nem veszem észre. Hogyan is képzelem ezt a komolyítást, nehéz kérdés. Talán egyszerűen csak szeretném, ha többet lennénk együtt. Majd alakul remélem, igyekszem türelmesnek lenni.
2010. okt. 22. 11:34
 12/19 anonim ***** válasza:

Na én egy ugyan ilyen helyzetbe voltam!

Ugyan így voltam egy fiúval,ritkán találkoztunk,párszor nála aludtam,jó volt vele elvoltunk mi persze,szex is volt.De hát ugye ezen kívül más nem nagyon.Az az igazság hogy szerintem egy komoly kapcsolathoz kéne egy bizonyos lelki kapcsolat is...Egy olyanból nem lesz komoly kapcsolat ha azért járunk valakivel mert jól néz ki,tetszik,stb.Egy komoly kapcsolat sokkal több apró kis dologból áll.Azt mondtam neki végül,hogy figyelj,nekem ez így nem jó hogy csak azért találkozunk kb hogy szexeljünk.Szakítottam vele.Eltelt 1-2 hónap és felhívott hogy hiányzom neki,velem akar lenni megint.

Hát így történt az én esetem:) Ha megtalálod vele azt a közös nevezőt akkor minden magától fog menni!

2010. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mivel elfoglalt, a barátaival szívesebben van, rád ritkán jut ideje ebből mire következtetsz?

amikor együtt vagytok beszélgetéssel kicsit bemelegítetek, aztán szex hetente egyszer kétszer

figyelmes, odaadó, mert kell neki a szex és ez az alap, ha durva lenne szerinted meddig lennétek együtt?

A szex alapja a szerelem, de ő nem szerelmes beléd.Fogadd el, lépj tovább. Különben még annyira sem vagy értelmes mint egy útszéli, ő legalább kap pénzt...

a szex kapcsikkal ez a baj az egyik fél többet akar

bár vallhatsz neki szerelmet, esetleg tetszel neki

de egy szexkapcsiból lett kapcsi sosem lesz olyan mély és tartós mint egy kapcsi kapcsi

miért? mert esélyt sem adtok a szex miatt a másik belsőjének megismerésére

csak vonzalom van, és a ffi úgy is kezel legtöbb esetben egy ilyen nőt, mint ...

butus vagy 28 éves léttedre ,a barátod???nem, nem a barátod... bocsi

sztem ezt csak ti ketten tudjátok, meg akiknek elpletyóztad

a barátnak van ideje rád ha nincs is akkor sem mindig szexet akar, mert többre tart érdemesnek nem csak heti 1-2 menetre

2010. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Énis ilyen helyzetben vaok mint te!!Pont ugyanigy ahogy elmondtad!!Én arra lennék kíváncsi h miket szoktatok csinálni?Találkoztok és utánna mit?részletesen meséld el lécci!?Valahogy én úgy érzem ebben a kapcsolatomban h amikor együtt vagyunk érez valamit de amikor eltelik pár nap és nem keres rájövök h mégsem!Az én kis hapsim pl.:mindig megkérdezi h van e udvarlóm vagy van e láthatáron pasi,mindig érdeklődik!Ezt sem értem pl miért csinálja hisz nem akar komoly kapcsolatot!
2010. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

azért kérdezi h van e hapsi a környéken, mert ha van és bejön neked

valószínű, h nem tartod fenn vele ezt a kapcsit, és akk új csaj után kell néznie addig meg lóbálja a lábát

azért mond szépeket, jókat, és azért érdeklődik mert ért a nőkhöz, különben nem lennétek vele

mellesleg gyakorol is közben, h h kell még finomabban bánni a csajokkal

szex? az meg kell neki

néha van komolyabb beszélgetés de az nem neked szól az csak a kapcsolat hosszúságának

sztetek a pasik nem tudják h a csajok szeretnek lelkizni, szép dolgokat hallani, és a pasik gyengébb oldalát is látni

2010. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sétálunk néha az erdőben, elmegyünk sütizni, beszélgetünk mindenféle dolgokról, de inkább semleges témában, nem párkapcsolatilag. Sajnos ritka az ilyen. Aztán mikor úgy vagyunk, akkor szeretkezünk és olyankor minden tökéletes, de így van, utána napokig semmi, se telefon, se sms. Ha nem keresném lehet nem is foglalkozna velem többet. Furcsa. Rákérdezni meg nem merek, hogy mi van. Gyávaság lehet, de talán jobb így, minthogy kijelentse, hogy nem szeret, nem akar tőlem semmit.
2010. okt. 22. 13:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem is ő szokott keresni??VAgy milyen időközönként találkoztok?Én nem szoktam keresni,mindig ő keres!Hát igen ha már akart volna veled járni akkor már rég megtette volna 4hónap alatt,én igy vagyok már 7hónapja de már odáig eljutottam h nem élem bele magam semmibe csak sodródom az árral!
2010. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja utolsó vagyok!!Ki tudja lehet egy a szeretőnk,nem??:):):)
2010. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, csak szex és más semmi. Neki így nagyon kényelmes. :D Van kivel kielégülnie, és van lelki szemetesládája. Te meg beleestél. Kellemetlen helyzet.
2010. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!