Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

28L vagyok, a barátom 33. 4 hónapoja vagyunk "együtt'" hetente 1-2szer összejárunk beszélgetni, meg szeretkezni. Nem tudom, mit érez irántam, én nagyon szeretem, szívesen lennék többet vele, de a szexen kívül ritkán találkozunk. Szereti a munkáját,szívesen van a barátaival is, rám ritkán jut ideje, de akkor nagyon figyelmes és odaadó.

Nem akarom sürgetni, meg elijeszteni sem szerelmi vallomásokkal. Sose mondta, hogy szeret, én sem neki, ez valami laza kapcsolat, de tudom, hogy nincs neki más rajtam kívül és nekem sincs, nem is akarok mást, csak Őt. Lehet ebből komoly kapcsolat is? Vagy így marad? Csak szex és más semmi? Hogyan tudnám kicsit komolyabbá tenni ami köztünk van?


2010. okt. 20. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg párszor úgy összehozni vele találkozót, hogy abból tuti ne legyen szex, és várd meg, hogy erre hogy reagál, hajlandó-e úgy is veled tölteni az idejét. Ha igen, akkor lehet belőle komolyabb kapcsolat, ha nem, akkor sajnos egyelőre nincs rá sok esély. 28L
2010. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát, nagyon nem ártana kimondani azt a bizonyos szót. az azért elég furcsa, hogy eddig nem ment. ki kellene próbálnod, hogy milyen reakciót vált ki belőle, mert különben csak ámítás marad az egész.
2010. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Voltunk már párszor kettesben együtt sütizni, vagy pizzát enni, aztán mentünk vissza dolgozni, mintha mi sem történt volna. Nem tudom, ez számít e. Jó vele nagyon, ha dumálunk az is, ha szexelünk, az is szuper, de lehet, ha közlöm vele, hogy szeretem, akkor le fog rázni, mert beijed, hogy egyből hozzá akarok költözni. Pedig ez nem így van, megvan a magam élete, nem hajtok a pénzére sem, nekem is van bőven, erre sem gondolhat, egyszerűen csak jó lenne ha többet lennénk együtt.
2010. okt. 20. 11:31
 4/19 anonim ***** válasza:

Mintha én irtam volna...

mi is 4 honapja vagyunk "együtt" annyi hogy nekünk hetente kb 4 szer 5ször tutira van találka.

Szerelmes lettem a szexpartnerembe...

De nehéz istenem,nem jutok vele én sem egyröl a kettöre mi sem mondtuk ki egymásnak még azt a szot.én érzem de hogy ö mit akar arrol fogalmam sincs. a tanácsaidat én is elolvasom:)

2010. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

tudod, akkor is ki kell, hogy mondja, hogy szeret. a reakciójától meg ne tarts.

megmondom miért ne:

1) az egyik reakciója az lehet, hogy ő kevesebbet vár ettől a kapcsolattól, csupán "táplálékkiegészítő" vagy neki

2) várta már az alkalmat, de nem érezte magát biztosnak dologban, hisz ő is tart a te reakciódtól.


magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy hozz össze egy bensőséges beszélgetést vele és egy alkalmas pillanatban mond ki, hogy mit érzel, mert ha az első lehetséges variáció áll fenn, akkor csak saját magad ámítod, ami ugye elég fájdalmas lehet később, ha tovább halogatod.

2010. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

a pasik hajlamosak elkényelmesedni, ha mindent megkapnak, és nem is vágynak többre

a párommal mi is így kezdtük, és mivel nem volt kimondva, hogy járnánk, 1 hónap múlva szépen kimentem külföldre, minek itthon lenni alapon, ő hagyta (nincs joga ellenkezni alapon)aztán kint sokat sms-ztünk

1 hónap múlva hazajöttem, mesélte hogy ki mikor akart kikezdeni vele, és akkor jött fel szóba, hogy ha mi járnánk mi lenne. és erről kezdtünk el fantáziálni. mire megtudtam, hogy ő nem bízna bennem, ezért tartja a 3 lépést.

javaslom tehát, hogy ne legyél előtte nyitott könyv, nem kellenek vallomások, csak beszéltesd! mit gondol rólad, hogy áll hozzád, milyennek képzeli el, HA járnátok, mintha csak kíváncsiságból kérdeznéd, olyankor még őszinték.

és általában pozitív amiket ilyenkor mondanak ;)

2010. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ez se rossz megoldás, de 33 hónap után? reális ez? mert szerintem nem. sőt, az is furcsa, hogy ennyi idő alatt nem vázolt fel egy jövőképet.
2010. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jajj, fene :S elnéztem, bocsi. 4 hónap. akkor viszont igaz.
2010. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Nem tudom, mit tegyek, nem hiszem, hogy meg merem neki mondani, amit érzek. Igaza van annak is, aki azt mondja, hogy igen, annak is, aki azt mondja nem. Mert ugye ha megmondom neki, és nem a számomra elvárt reakciót látom, akkor pofára esek. Ha nem mondom el, akkor meg tán sose tudom meg ő mit érez, és ez megy a "végtelenségig". Hiába bármilyen meghitt beszélgetés, ilyen sosem kerül szóba sajnos.
2010. okt. 20. 19:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem először is próbálj vele bensőséges helyzeteket kialakítani, éreztesd vele, hogy fontos Neked.


Talán kicsit buta kérdésnek tűnik, de mégis felteszem: pontosan miért szeretnél vele komolyabb kapcsolatot? Milyen formában várod ezt a komolyabb kapcsolatot? Értem, hogy szereted, de ez egy ok, mi a cél? Ezt fogalmazd meg, és ha az első tanácsom nem jön be, vagyis nem veszi a lapot, akkor ülj le vele és mondd el neki, hogy szeretnéd, ha komolyabbra fordulna a kapcsolatotok, mert pl. a szereteted miatt kiszolgáltatottnak érzed magad az ő elköteleződése nélkül.

2010. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!