Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hóditjam vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditjam vissza a volt párom, ha csak barátok vagyunk, és még nem készült fel újra 1komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy 2hónapig voltunk együtt, és szakitott azzal az okkal, hogy még nem készült fel újra 1komoly kapcsolatra, mivel fél éve vált el. mondtam neki, hogy legyünk barátok akkor, mert nem szeretném teljessen elvesziteni, aztmondta hogy rendben. persze részéröl most barátok vagyunk, vagyis ö ezt gondolja, de én nem akarom feladni, elengedni öt. nagyon szeretem. hogy hódithatom vissza egy idö után, hogy ne igazán vegye észre, és magától jöjjön vissza hozzám?


én 21 L. , ö 30 F.


2010. okt. 20. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség h. nem készült fel egy újabb komoly kapcsolatra, bár lehet azért mert én lány vagyok.De szerintem erre nem lehet felkészülni, vagy jön vagy nem.Nekem is volt hosszú kapcsolatom és azt hittem sose fogok tudni beleszeretni másba,de amint elhatároztam h. nem kell senki egy ideig pont akkor ismertem meg a mostani páromat és már lassan 2 éve vagyunk együtt.Ha érzelmileg nem érez irántad olyat ami megdobogtatja a szivét,akkor valszeg nem tudott belédszeretni,de lehet ha jobban megismer akkor belédszeret,de mondom ez a kifogás nem jó!
2010. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél vele sokat, tapasztald ki h. milyen az ideálja és legyél olyan,persze azért legyél önmagad.Ha pl van vmilyen ruha stílus amit szeret a lányokon,akkor néha vegyél fel olyat te is.Menjetek el ide-oda néha,dumáljatok és ha jön a szikra akkor jönni fog, ha nem akkor felejtsd el ilyen szempontból
2010. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elsö válaszolónak: igazad van, én is ezt gondoltam, hogy csak kifogás, szerintem túl sokszor találkoztunk, és már elege lett belölem. abból állt a napunk, hogy reggel felkeltünk, elmentünk dolgozni, este haza jöttünk, 1h múlva már mentem is hozzá, ö jött értem. persze 5percre lakik tölem. mondtam neki, hogy igy betellik velem. de mondta, hogy szeret együtt lenni velem, jól érzi magát. mondtam hogy jó, mert én is igy voltam az egésszel. amúgy tökéletes kapcsolatunk volt. 2hónapig voltunk együtt.
2010. okt. 20. 19:35
 4/4 A kérdező kommentje:
második válaszolónak: kiharcoltam hogy barátok maradjunk, ennek nagyon örülök. nem tudom hogy mikor találkozunk, még nem akar. maga akar lenni és kell neki a szabadideje. megértem, elfogadom és tisztelem. azt akarom hogy ö, saját magától jöjjön rá hogy mit érez irántam, hogy hibázott. ö maga mondta, hogy sokszor akkor jön rá, hogy mit tett amikor már késö jóvá tenni. ebben bizok most is. hogy azt érezze, elveszitett, örökre. nem akarok utánna szaladni, nem is akarok a nyakán lógni. nehogy véglegessen eltaszitjon magától. szereti a csajokon a rövid cuccokat, mint minden pasi. de ilyenkor picit hideg van az ilyenre. habár, érte megtenném.
2010. okt. 20. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!