Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Prosti menti meg a kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti menti meg a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, de már nem az "igaziak" az együttlétek.

Vannak dolgok amik már teljesen elmaradnak.

Sok beszélgetés után sem változnak a dolgok.

Nem akarom elhagyni, mert szeretem, és ő is engem.

Úgy döntöttem jövőhéten felkeresek egy prostit, aztán 1-2 hetente.

Te mit tennél a helyemben?


2010. okt. 20. 09:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen önző vagy kérdező!!!Csak azt hajtogatod,hogy nincs ez...meg nincs az.Milyen rossz neked!Meg hogy nem bírod tovább.Azt hiszed a prosti kielégít?A meglévö problémáidhoz csinálnál még egyet.Az asszony dolgozik,ellátja a házimunkát,neveli agyerekedet....ÉS TE MINDEZT ÍGY KÖSZÖNNÉD MEG?Hát gratula.
2010. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

pont ezért amit írtál, nem változik a feleséged

ha azt látja, hogy neked ő így is jó, akkor minek változzon???

éreztetni kell igenis vele, hogy ez neked így nem teljes és ez NEM VEZET A JÓ IRÁNYBA.

ilyet sem hallottam még, hogy ne a pasi álljon a sarkán, hanem a nő.

a prosti meg mindenképp érzelmi elhidegülést fog okozni benned a feleséged iránt! ha tudsz róla, ha nem.

2010. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Az asszony dolgozik,ellátja a házimunkát,neveli agyerekedet"

ebből én is kiveszem a részem, egyikünk se vállal többet, vagy kevesebbet! Mindent munkát megosztunk! Egyáltalán nem érzem magam önzőnek, ha mindent megpróbálok megtenni a másikért az én is elvárhatom!

Hiába állok a sarkamra, ha ettől nem sok minden változik, legfeljebb teszi kötelességből, amitől még jobban el fog menni a kedve a következőtől. Tanácsot kérnék nem letolást.

A segítséget köszönöm.

2010. okt. 20. 14:41
 14/18 anonim ***** válasza:

amúgy miért nincs benne az asszony a dolgokban?

fáradt? kedvtelen? frigid? frigid, csak titkolja?

un téged?

általában a nők is szeretnek hódítani. rajtad van mit?

ha féltékennyé tennéd, hogy reagálna? félelemmel, vagy szó nélkül kidobna?

olyan, mintha nagyon nyeregben lenne, mintha ő lenne a főnök.

2010. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

nálunk nincs főnök :) jól kijövünk.

Hogy miért van ez, azt nem tudja sem ő, sem pedig én.

Ha tudnánk megoldanánk.

Azért írtam ide, hátha valaki jár hasonló cipőben.

Az igazi probléma az, hogy bármikor megtenne nekem bármit, de én azt szeretném, ha ez nem kérésre történne, ne egy kötelesség legyen, hanem ő akarja.

Úgy gondolom, ha bárkit, legyen az férfi vagy nő, egy kapcsolatban kötelezettségeket erőltetünk rá, az megszökik :)

Ezért is fordult meg a fejemben ez a meredek gondolat, hogy könnyítek valahogy "problémámon"

2010. okt. 20. 19:21
 16/18 anonim ***** válasza:

ertsuk azt h meg mindig kanos vagy s az asszony nem ?


tedd a feleseged helyebe magad mit csinal o s mit csinalsz te / nem egyforma a munkatok, probalj segiteni neki , napkozben bujj hozza puyszilgasd hirtelenn , dicserd az alakjat , a foztjet msagyarul irva foglalkozz a lelkevel


nalam is ez volt igy hoztam helyre

2010. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

vannak igenis dolgok, amiket kérni kell a másiktól

ha más nem akkor rávezetni


és még annyit fűznék hozzá, ha nem csinálja, csupán azért nem, mert neki ez nem hiányzik, de majdhogynem minden nő megtesz dolgokat csupán a párja kedvéért, de pl olyat még nem láttam, hogy valaki egyedül pl vibrátort szopogatna...

tehát ezt is a másik miatt tesszük, az húz fel, hogy őt felhúzzuk


de a szex, ahogy egy kapcsolat is kompromisszumokkal él

tehát neki is engednie KELL

2010. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

előző vagyok

most összesítettem magamban

a lényeg, a párod szex terén önző. ennyi és nem több.

2010. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!