Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdekelnek a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekelnek a korombeli fiúk. MIÉRT?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és egyáltalán nem hoznak lázba a mai 17-20 körüli srácok.a 30 -40 es korosztály már annál inkább.ők annyira férfiasak , sármosak,és egész más még az érintésük is. Komolyabb a gondolkodásuk stb..megőrülök értük. Belekezdjek egy kapcsolatba mondjuk egy 35 ös pasival? vagy nagyon megszólnának érte az emberek?:/
2010. okt. 19. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

apa komplexusod van?

hát nagyonagyon ritka és nehéz találni oylan idős férfit aki nem pedofil, természetesen vannak nomrálisak d enem midnenhol teremnek. belekezdhetsz csak ne vedd nagyon komolyan, és ha idősebb leszel akkor már korodbeliek lesznek:P

2010. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lassan 30 leszek. Járunk? :P
2010. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem te vagyok!
2010. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. 22évesen 42éves pasim volt.

Most 36 vagyok és a fiatalokra bukom..

2010. okt. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nemhiszem , hogy apa komplexusom lenne..apa 4 éve meghalt,szerettem nagyon de idővel feldolgoztam a halálát. eddig mindig a korombeli fiúk tetszettek, de most már rájuk sem nézek..de a kicsit idősebbek(akik persze adnak magukra és jók néznek ki) sokszor 10 évet is letagadhatnának..na őket már "sunáznáám":D
2010. okt. 20. 00:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy nézel ki?
2010. okt. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
barna hosszú hajam van és kék szemem. 164 magas vagyok:Dmég vmi?
2010. okt. 20. 02:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd, ha komolyan gondolod azt, hogy az idősebb korosztályra buksz és boldog is akarsz lenni, akkor nehéz dolgod lesz. Az emberek többsége ugyanis nem fogadja el ezt a korkülönbséget:-( Ha tényleg fel akarsz vállalni egy ilyen kapcsolatot akkor ahhoz sok energia szükséges, nem beszélve arról, hogy esetlegesen a családod is közbe avatkozhat...

Persze pasit találhatsz könnyen, akiknek bejössz, de a többségük, csak arra vágyik, hogy "érezhesse" szeretkezés közben a fiatalságodat. Felkészültél arra, hogy felismerd tényleg azokat a férfiakat, akik a testeden kívül másra is kiváncsiak???

Persze ismerkedj; hagyd magadat meghívni, de csak és kizárólag forgalmas helyekre menjetek és ne add oda magadat senkinek!!! Aki igazán szeret Téged az kitart melletted testiségek nélkül is, aztán ha már látod, hogy működik a dolog, akkor már nagyobb energiád is lesz arra, hogy felvállald a kapcsolatot.

Remélem tudtam segíteni. Azért kiváncsian várom, hogy hogyan alakulnak a dolgaid:-)

Ügyes legyél!!!


31/F

2010. okt. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:12



Mivel erintett vagyok kor szerint elarulnad milyen pedofiliarol beszelsz? 17 eves lanyba mar nem lehet kart tenni sot a mai 16 evesekben sem! Azert lejebb mar meleg a pite...De ha megtetszik egy 17 hat kinem hagynem csak a kora miatt!

2010. okt. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
írj privit! :)
2010. okt. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!