Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem vagy csak ráizgultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy csak ráizgultam a testére?

Figyelt kérdés
Természetesen a teste fogott meg elsőre és emiatt elkezdtem hozzá csapódni és mikor csak lehet szóba állni vele.Amiket elmondott magáról az mind mind szimpatikus de lehet hogy csak bebeszélem magamnak hogy szeretem.Elvileg az ember akkor tud szerelmes lenni valakibe ha ismeri elég jól a személy lényét.Én eddig csak olyan apróságokat tudok róla hogy mi a kedvenc filmje,könyve stb.Ez pedig kevés ahhoz hogy ki lehessen jelenteni egy hullámhosszon vagyunk és nem csak az ösztönök vannak a háttérben.Esetleg másként müködik ez?
2010. okt. 19. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha felmerül benned ez a kérdés egyáltalán, akkor meg is adtad magadnak a választ.. csak a teste kell..

de ezt csak te tudhatod..

2010. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

márpedig éppen hogy nem tudom mik azok a tényezők amitől valaki objektiven nézve is szerelmes,mer az ha valaki azt mondja magáról az még nem jelent semmit hisz meglehet saját magát is félreismeri e tekintetben az illető


megtennék érte igazából mindent ami nem ütközik jó erkölcsbe meg miegymás amit ilyenkor szoktak szajkózni de nem akarok olyan lenni mint az egyszerű fiatalok akik kéthavonta mindig másra mondják hogy "Ő életem szerelme!"

2010. okt. 19. 22:15
 3/6 Athem ***** válasza:
Ezt belül úgy is meg fogod érezni, előbb vagy utóbb ki alakul és tudni fogod;).
2010. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iskolában is vannak olyan csajok hogy csak a testük kell és semmitsem akarok tőlük
2010. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"márpedig éppen hogy nem tudom mik azok a tényezők amitől valaki objektiven nézve is szerelmes,mer az ha valaki azt mondja magáról az még nem jelent semmit hisz meglehet saját magát is félreismeri e tekintetben az illető"


Na figyu: mész nappal az utcán, körülötted emberek. És eszedbe jut valami, nem feltétlenül ő, csak valami, ami rá emlékeztet. Elmosolyodsz. Rámosolyogsz a környezetedben lévő emberekre, mert boldog vagy, hogy ő eszedbe jutott. Az emberek visszanéznek rád, furcsán, és megkérdezik magukban: "Ez most lökött, vagy csak viccet mesélt magában?". Ezt te látod a szemükön, látod, hogy furcsának tartanak, de nem érdekel, mert boldogsággal tölt el, hogy rá gondolhatsz. És jó érzés visszanézni az emberekre, mert tudod, hogy ők nem tudják, amit te. És ettől boldog vagy.


Na, ha ilyesmit érzel, az már lehet, hogy szerelem. :)

2010. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ilyesmi elő szokott fordulni
2010. okt. 19. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!