Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodott a mai nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodott a mai nap után? Vagy mi van akkor most?

Figyelt kérdés
szakitás utána azt mondta a srác,h ő jóba akar velem lenni.tegnap este arról volt szó,h kimegyünk 7végén.ma találkoztunk igaz enm sokat beszéltünk,de észrevettem hogy sokszor megnézett.ma meg már azt mondta,h nem biztos,h ráér hétvégén.Lehetséges,h összezavarodott és nem tudja,h mit akar?mert azt mondja,h ő ezt lezárta és csak barát vagyok neki.közöltem vele,h lehet ez az utolsó 7végém itthon,erre meg ha ezt mondod akkor talizunk hétvégén,de nekem meg az nem kell,h "kényszerből"talizzon vele.szerintetek mi van vele?légyszi csak normálsi válszokat adjatok. ő 21,én 20 leszek
2010. okt. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Így elmondás alapján, sztem úgy van ahogy mondta, és lezárta veled a dolgot.
2010. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor miért bámult meg és miért nem akar velem találkozni.ő ragaszkodott annyira a maradjunk barátokhoz.
2010. okt. 19. 21:58
 3/7 Athem ***** válasza:

Hmmm... Ha jól értelmezem, a srác nem akar teljesen elfelejteni bármi is az oka a szétválásotoknak.Amondó vagyok,hogy a srác még tartogathat meglepetéseket számodra.

Csak ezt így nehéz megállapítani,hogy mégis mit.

A találkozót két okból tehette át, vagy mert tényleg nem jó neki vagy mert más van benne ez a meglepetés.

2010. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a bökkenő ott van szerintem, hogy: "utolsó hétvége"

kinek kell olyan, aki aztán lelép?

2010. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudja nagyon jól,h ha kibékülnénk akkor nem mennék sehova.ma megkérdezte h mikor megyek,utána meg azt mondta,h őt nem érdekli.de ma is ugyanúgy nézett mint tegnap.én már nem értem,h mit akar valójába....
2010. okt. 20. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

vívódik

én is ezt éreztem, h mikor együtt vok bnőmmel ,akk naygon jól elvaygunk, csak aztán ahogy szétválunk, akk jövök rá, h nem jókl van ez így

de már szerencsére jobb lett:D:D

de sztem jól érzi veled magát, csask tudja az esze szerint h nem jó, ha együttmaradtok, akármi is az ok

2010. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy arról van szó, nem akarja vállalni a felelősséget, hogy miatta maradj, mert ha szakítana veled, akkor az lenne, hogy "de miattad maradtam, és ezt teszed velem?!"

ha magadtól akarnál maradni, szabadon lehetne veled, nem muszájból

2010. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!