Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélés az exel működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés az exel működik?

Figyelt kérdés

1 év együttélés után ma lezártuk kettőnk közt a kapcsolatot a párommal. Viszont mind a ketten vidékről költöztünk fel Pestre és kezdtük el együtt az életünket.Most albérletben élünk és azt beszéltük ,hogy lakótársak maradunk. Szerintetek működni fog? Vélemény?

Én valamilyen szinten szeretem még azt hiszem , de már nagyon sokat vitatkoztunk ,másképp gondolkodunk ,így nem tudjuk megbeszélni a problémákat. Viszont azt nem tudom ,hogy ő mit érez. Ötletek?


2010. okt. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... Ez szerintem nehéz ügy. Előbb utóbb valamelyikteknek új albit kéne találni
2010. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog működni.
2010. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Word-el már próbáltad?
2010. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó : nagyon nem poénos. Bújj vissza a-ba.
2010. okt. 19. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a különbözőség miatt döntöttetek úgy, hogy legyen vége a kapcsolatnak, akkor egy ideig megoldható, szerintem. De ne húzzátok sokáig. Inkább próbáljátok meg helyrehozni, amit elromlott.
2010. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éltem egy darabig az exemmel és miután megbeszéltük hogy köztünk vége, külön kassza lett, külön polcok a hűtőben, a konyhában, minden külön. Így aztán mondjuk kb. megszünt köztünk minden vita meg veszekedés mert nem volt már min és tök jóbarátok maradtunk amíg nem találtunk megoldást a külön életre. Új kapcsolatot kialakítani mondjuk elég necces lenne így.
2010. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen külön kellene költöznötök idővel. Hosszú távon nem működne a dolog. Nem hiszem, hogy nem fájna látni, hogy az exed talált valaki mást pl.
2010. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az uccsó előtti hozzászólóval, hogy így necces lenne új kapcsit kialakítani, miközben az exeddel laksz. Gondolj bele az új szituba: lesz egy új párod, hazaviszed, és hogy mutatod be őt az exednek? Én biztos nem kezedenék olyan emberrel,aki együtt él a voltjával...

Ha meg vmilyen szinten még szereted.. hát nemfogsz tudni rendesen túllenni rajta, ahogy kéne, hogy új kapcsolatot létesíts..

Arra hogy ő mit gondol,egyedül csak ő tudja rá a választ,se te,se mi.

2010. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!