Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez? Mért szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Mért szeretem még mindig?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 1 évet voltam együtt nagyon szerettük egymást csak sajnos keveset találkoztunk távkapcsolat volt. És ezért ment tökre a kapcsolatunk. Volt egy nagy veszekedés és szakítottunk nagyon dühösek voltunk egymásra.Utána fél évig nem beszéltünk.Aztán elkezdtünk beszélgetni egyre és egyre gyakrabban becézett úgy mint régen újra bele szerettem de volt barátnője.Aztán a nyáron lejött hozzám és megcsalta velem barátnőjét.És utána közölte hogy ő a barátnőjét szereti teljesen össze törtem.Nem beszéltünk 3 hónapig.Most egy buliban megcsalta megint a barátnőjét és össze jött egy másik csajjal.Rám írt tegnap hogy hogy vagyok meg ilyesmik.Nem értem mit akar tőlem nagyon sokszor össze tört.Mit gondoltok erről a srácról? és hogyan felejtsem el? mert már nem bírom ezt. köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 19. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítasz ezzel a sráccal. Szereti a barátnőjét, de Veled is, meg mással is lefeküdt? Ne haragudj, de felmerül a kérdés, hogy vajon nálad is ezt csinálta? Egyébként ha akkora volt a szerelem, akkor a távolság nem állhatott volna az utatokba. Valami mégsem stimmelt. Az meg, hogy összevesztetek és fél évig nem beszéltetek, végleg bizonyítja, hogy nem volt igazi szerelem. Ha az lett volna, 1 napnál tovább nem bírtátok volna, hogy ne beszéljetek.
2010. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tiltsd, töröld mindenhonnan. szégyellheti magát, hogy így viselkedik.
2010. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-19 15:29

Sajnos a távolság nagyon nagy gond volt egy hónapban csak 2x láttam csoda hogy kibírtam 1 évig. De nagyon szerettük egymást és tudom hogy bután hangzik de túl büszkék voltunk és egyikőnk se akart engedni a másiknak. Köszönöm az eddigi válaszokat:D

2010. okt. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!