Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre több pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre több pasit szeretni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne egy érdekes tapasztalatom, akkor kijelenteném, hogy nem, nem lehet. Így viszont mesélek neked valamit. 3 éve voltam együtt barátommal, mikor megismertem egy másik srácot. Elkezdtem vonzódni hozzá, túlzottan is. Ugyanakkor őrülten szerettem kedvesemet. Jött egy mélypont a kapcsolatunkban és a srác mellettem volt..Lefeküdtem vele..Életem legnagyobb hibájának tekintem, de tanultam belőle, így ennek így kellett történnie. Tudom, hogy nem tenném meg mégegyszer..Bár, soha nem mond hogy soha..

Máig itt van a fejemben a srác. Még csak nem is az esetem. Akkor döntenem kellett, hogy vele kezdek kapcsolatot, vagy folytatom párommal. Folytattam párommal.. Nem bántam meg, rendbe hoztuk a kapcsolatunkat..stb Azóta együtt is élünk.

Úgy gondolom lehet több pasit szeretni egyszerre, de 1,hogy nem érdemes, 2hogy szerelmes csak egybe lehetsz..


Ha úgy érzed egyszerre több pasiba vagy szerelmes,akkor elbizonytalanodtál, vagy nem szereted egyiküket sem...

2009. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most ismerkedés szakaszban vagyok és van két pasi...mindekettő rajong értem, mindkettő nagyon kedves, szimpatikus, bele tudnék mind2-be szeretni, csak úgyhogy most úgy vagyok vele, hogy az idő megoldja, ki lesz az a kiválasztott...pedig első látásra mindkettő....! csupa szenvedés!
2009. jan. 2. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek az első válaszadóval.


Én tudok egyszerre több ember is szeretni. Nyitott kapcsolatban élek általában (ezért úgyis lepontoztok, tudom -.-") és nekem ez tökéletesen jó így. DE valakit mindig jobban szeretsz egy kicsivel. Én legalábbis mindig tudom, hogy éppen kit választanék ha arra kerülne a sor.

De ez nem mindenkinek megy, csak annak ajánlatos aki lazán veszi.


Te pedig szórakozz el mindkét fiúval, érezd jól magad velük amíg az egyik iránt nem alakul ki valami komolyabb. Aztán válaszd őt. Majd az idő megoldja, addig is érezd jól magad.

2009. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
De jó, hogy neked ilyen gondjaid vannak :) Mondjuk én sem panaszkodhatok, de ezen az oldalon biztos sokan vannak, akik már egyel is megelégednének :)
2009. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy gond lenne :) csak érdekel a tapasztalatotok! és mielött megköveznétek: nem játszom egyikkel sem, várok, és addig élvezek minden pillanatot velük (vagy össze kéne hozni egy hármast?:))
2009. jan. 2. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?:D Csak a hármas miatt kérdem...:P Ha komolyan tervezel velük, felejtsd el a 3-mast.. Ha nem akkor meg lehet próbálni de két esélyes: lehet nem lesznek benne.. Egy próbát megér!! Viccen kívül!:) Ha vágysz rá..
2009. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
28. és én nem idegenkednék a hármastól :)
2009. jan. 2. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
JESSZUS. Ilyesztően Hasonlít a "sztorim" eleje az első válaszadóra. Régőta vagyok együtt a barátommal, de a képbe beszúszott egy pasi, .. és...beleszerettem, megtörtént a dolog, de annyi is volt. ő is szeret engem, én is őt. Szereti a barátnőjét, én is a barátomat. Megkérte hogy maradjunk barátok. De közben megahalunk a másikért. És.. miattam nemjöttünk össze, féltem elhagyni a barátom. De azthiszem jobb is így. Az a fiú az én pici kis titkom marad a pici kis szivemben...És nekem se az esetem: beképzelt, kigyúrt, kényes... de akkoris magamért szeretett. Smink nélkül, otthoni mackónadrágban, ahogy vagyok. De visszút nincs, de nem is kellen. szóval igen, lehet egyszerre 2 embert szeretni...
2009. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jó barátok akkor nincs az az Isten, hogy ne legyenek benne egy hármasban. Amúgy nem kell kardozniuk, ennyi idősen meg bőven belefér. Ha viszont komoly kapcsolatot akarsz akkor ne így kezdd, akkor majd az idő megoldja, hogy kettejük közül ki passzol jobban hozzád! ;) (17/f)
2009. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Velem is hasonló a helyzet.. Nekem 2 éve van barátom ..szeretem...de közben van egy srác ..aki ugyanúgy hiányzik. megcsaltam vele a barátom...aztán döntöttem a barátom mellett,hogy vele maradok...de közben meg megőrülök ,hogy újra találkozhassak a másikkal...

Jó neked..hogy így rendeződtek a dolgok...

2009. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!