Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rá esély hogy visszamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély hogy visszamegy a volt barátnőjéhez miközbe velem jár? Féljek? Bízok benne. De mégis idegesít.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Van egy srác akivel nyáron ismerkedtem meg és összejöttünk.Kb. 2,5 hónapot jártunk.Utána szakítottam vele,mert úgy éreztem már nem szeretem úgy mint az elején.Szeptember 1-jén lett vége.Azóta nem voltam annyira szerelmes mint akkor amikor vele jártam.Igazából az a bajom, hogy utánam volt barátnője 3 hónapig.De a csaj szakított vele tegnap elött.Tegnap beszéltem a fiúval (16) és mondta, hogy még mindig szeret és hogy mindent megtenne,hogy újra együtt legyünk.Ebbe már csak az a gáz, hogy 25 kmre lakik tőlem.Unokatesómnak táncpatrnere és a volt csajának az unokatestvérem nagyon jó barátnője.Tegnap láttam amikor beszélt unokatestvérem a volt csajjal.És írta, hogy milyen érdekes hogy 2 nap után már tud váltani.És ,hogy már bánja, hogy dobta.Esélyes ,hogy a barátom visszamegy hozzá?:(

Ma elmondtam anyunak,hogy mivolt.Teljesen kiborult, hogy "elkezdtünk járni megint".Veszekedtünk én pedig bőgtem. Mi legyen most?Bízok a srácba de minden lehetséges :(. Anyu azt mondta hogy szerethetem amennyire akarom ilyen távolságból.Nem drogos,nincs benne semmi rossz dologba,nem bandázik.Tök normális fiú.Mi a baj vele?

Annyira szarul vagyok.Csak ezen jár az agyam.Szerintetek mi legyen?Segítsetek!:(


2009. jan. 2. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt mondom ne aggódj! Lehet, hogy baromira szerelmes vagy stb, de ha ő ezt megteszi veled, akkor nem viszonozza az érzéseidet. Ebben az esetben, fájni fog stb, de hagyd ott a fenébe és keress mást, aki megérdemel téged. Gondold végig: aggódsz, hogy ott hagy..van értelme? azzal megelőzöd? NEM! Ilyenkor gondolj arra, ha megteszi, az őt minősíti és rád is vár még egy csomó pasi, aki majd meg fog érdemelni téged. Mikor néha női hülyeségem miatt eszembe jut,hogy féltékeny legyek, mindíg ez jut az eszembe: ha megcsal, akkor nem szeretett, ergo, nem érdemel meg és véget kell vetni, keresni mást..

Ne stresszelj!!!! Főleg ne úgy hogy ő tudjon róla!Esetleg még te fogod belekergetni...

Nyugi!!:) Fogd fel ezt egy tesztnek! Kiderül szeret-e téged, vagy sem!!!!;)

2009. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetséges. Ahogy az is, hogy egy harmadikat talál, aki még közelebb van hozzá, vagy az, hogy holnap már Te is úgy érzed, hogy már nem úgy szereted, mint az elején.

Ebben a korban így mennek a dolgok, szóval nem éri meg ekkora drámát kerekíteni az egészből.

2009. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ezt a gyors választ (:

Megpróbálok nem stersszelni.Csak z a tudat, hogy pár utca választja el attóla lánytól akkor gyomorgörcsöm van :S:(

2009. jan. 2. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Lényegtelen hány utca választja őket el egymástól, ha szeret téged!:) Ha meg nem szeret, akkor lakhat az a másik 100km-re is,akkor is meg fogja keresni. Ennyi!

Te viszont fiatal vagy még, nem kell ilyeneken gondolkodnod. Előtted az egész élet, annyi pasit kapsz meg, amennyit csak akarsz...De 14 évesen ne ez legyen az első! Menj el barátnőzni..stb:) Jobban leszel hidd el!:)

2009. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!