Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szerettem de átejtett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam szerencsés a lányokkal. Nemrég jött is egy aki szerelmes volt belém és magamért szeretett. Belé estem. A lány volt barátja megcsalta. A lány mondogatta, hogy szeret de nem akart velem járni félvén valamiért megutálom. 3X játszotta el h. járunk aztán nem, aztán megint aztán nem.

nemrég volt buliba, találkozott a volt palijával és összejöttek mert a srác bemesélte hogy nem csalta meg. (szerintem meg hazudik csak azért mert rám féltékeny..ez tuti.) A lány visszament hozzá engem lepattintva pedig totál belém volt esve.

Általába úriember vagyok velük de most kicsúsznak nem illedelmes szavak, amiket lánynak nem mondunk.

Nem tudom elfelejteni, tovább lépni..valami ötlet?

Előre is köszi. Nemtudom mikor lesz ismét egy ilyen lány mert nem vagyok a kedvencuk. erre is éveket vártam.


2009. jan. 2. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem még nagyon gyerekek vagytok..:) Nincs ezzel baj, de a lányt felejtsd el! Nem érdemel meg téged. Gondolkodj!Megtette egyszer, még elgondolkodtató, hogy megbocsáss vagy nem. Hisz mindenki hibázhat..De nem egyszer tette meg..NE engedd meg többet!!! Keress mást, aki boldoggá tesz!!! (lány, 20éves)
2009. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha megpróbálod elfelejteni. Ha valaki igazán szeret, akkor nem szivat meg 3szor, hogy de most járunk, most inkább mégse, de most megint járunk......

Ez nekem már alapból gyanús. Nem lehet hogy csak szerette volna kisírni valaki vállán magát, és te pont ott voltál? Vagy félreértettétek egymást vagy valami?

Sajna ha magamból indulok ki, akkor tudom, hogy a lányok hajlamosak egy-egy csalódás után egy másik srác karjaiba menekülni, de ez nem összekeverendő a szerelemmel. :S

2009. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A lánynak sok palija volt és általában idősebbek.

mindketten 18 évesek vagyunk. szerintem az zavarta hogy nincs tapasztalatom de azt mondta nem baj.

2009. jan. 2. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, nem azért szeretem mert ilyen, mert olyan stb. Ha szeretek valakit azért szeretem mert az aki és elfogadom úgy ahogy van. HA szeretek valakit, nem fog érdekelni,hogy nincs tapasztalata,hanem örülök, hogy segíthetek ebben neki..Nem pedig otthagyom...Szóval keress mást, aki örömmel segít neked tapasztalatot szerezni!!!!;)
2009. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Srapnel ***** válasza:
Gyűlölet. Az a megoldás. Utáld meg, mert elfelejteni egy ideig nem fogod.
2009. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy az egyben nem érdemel meg, hallod-e ha egy ilyen szitut pár keresetlen szóval lerendeztél akkor talpig úriember vagy akkor is ha kicsúszott az a pár szó (amit mondjuk kb el tudok képzelni). A lényeg, hogy keress egy rendes lányt, őt meg felejtsd el, minden kapcsolat megérdemel még egy nekirugaszkodást de ez azt hiszem megtörtént már az első ilyen járunk-nem járunk dolognál. Szóval ez ennyi, de ne bánd, találsz 100x jobbat ;) (17/f)
2009. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!