Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és mindig csak a dagadt hólyagfejű pasiknak tetszem, pedig én épp vékony vagyok. Miért van ez, igazi barátom még sosem volt.

S.O.S


2010. okt. 19. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:

HÁHÁ!

Valószínű őket vonzod valamiért. Nem vagy túl kedves velük? De nyugi majd lesz más is, én a dagadt csajokat vonzom! A fa*zom kivan már velük!

2010. okt. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sajna az ,,egy éjszakás" pasikat vonzom, pedig soha nem mennék el velük és nem is viselkedek úgy. De nyugi, megtetszel olyanoknak is, akik neked is szimpik, csak várd ki:)
2010. okt. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2010. okt. 19. 05:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba, mégpedig az, h csak a külső érdekel. De ne aggódj, ez minden nőre igaz.
2010. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen..ahogy minden nőre igaz,hogy először a külsőt látja meg,úgy ez minden férfira is igaz.A különbség az,hogy míg egy gyönyörű nő képes szeretni egy kevésbé helyes férfit(tudod..a belső),addig egy nagyon jó pasi,aki mondhatni minden nő álma,képtelen szeretni egy teljesen átlagos,esetleg nem is annyira szép nőt,neki a buta barbibaba kell.Mégpedig azért,mert tudja,hogy milyen adottságai vannak és ezt 10/9 ki is használja.A nők nem,mert döntő többségben a komoly kapcsolatot keresik,ott meg nem minden a külső.


Tehát kérdező:majd jön olyan srác is,aki neked is tetszik:)biztos jó csaj vagy,persze,hogy tetszel mindenféle embernek.

2010. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!