Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem én akarok lenni a rossz! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem én akarok lenni a rossz! (? )

Figyelt kérdés

nah szóval van egy nagyon jó barátnőm és neki az egyik barátnőjének(vele is elég jóba vagyok)a pasijával nagyon jóban vagyunk és mindent bevallott hogyha nem lenne a csaj akk rég járna velem meg ilyek..meg ők már vagy 5x szakítottak de aztán mindig kibékültek de még a pasi így is nyíltan flörtöl velem meg minden...tudja ő is h nekem is bejön úgyh sztem már nemsokára együtt leszünk...

szerintetek és vagyok a szemét??...mert szerintem ha van egy jól működő kapcsolat azt senki se teheti tönkre...


2010. okt. 18. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
...vagy csak a barátnőjét akarja féltékennyé tenni,és veled szórakozik.végül is már ötször szakítottak,és még mindig együtt vannak.
2010. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jóban vagy a csajjal és rámozdulsz a pasijára??

igen, te vagy a szemét...bocsi XD

2010. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen..de tuti nem ez van..mert eddig mindig az volt h a pasi néha más csajjal csókolózott meg ilyenek és akk szétmentek de azátn a csaj mindig megbocsátott neki mert szertei..de pasi még jelét se mutatja szeretetnek
2010. okt. 18. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor miből gondolod,hogy Téged fog majd szeretni?lehet hogy Te is ugy fogsz járni,mint a mostani barátnője.
2010. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
reménykedek..és látom h a csaj mit rontott el és én mit nem fogok..ennyi
2010. okt. 18. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs a barátnőjéhez láncolva, ha akarna, könnyen szakíthatna miattad.
2010. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, azzal a különbséggel, h nem ismertem a lányt. A sráccal pár évig jóban voltunk, soha semmi nem történt köztünk, de ő is azt mondta, h ha nem lenne a barátnője, velem járna. A vége az lett, h szakítottak, utána elkezdett rám nyomulni, de én akkor már semmiképp se akartam vele kapcsolatot és lett is nagy sértődés belőle.

Sztem ne várj rá, főleg ha jóban is vagy pluszban a bnőjével. Nem éri meg.

2010. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Itt az idő egy kis trojkára :)
2010. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!