Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek amikor tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek amikor tudom, hogy akkor látom majd Őt utoljára?

Figyelt kérdés
A barátom fél év után szakított( 17-17) Nem rég velem. ráadásul neten. Azt mondta már nem érez úgy mint az elején, de az utóbbi időben próbált tenni ellene, csak rájött, hogy nem fog menni mert mások vagyunk pedig az elején még úgy tűnt,hasonlítunk egymásra.(ráadásul vele volt nekem az első,neki már nem). Igazából amiket hallok rájövök,hogy neki a haverok számítanak nagyon,a pia és a bulizás+sport, no meg a csajozás.Szóval rájöttem, hogy nem várható tőle komoly kapcsolat. Azt mondta legyünk jóba nézzünk egymásra barátként meg attól még találkozhatunk,(amit kamu duma, mert ő is tudja, h nem lehetünk barátok és csak nyugtatgatni akart)de legutóbb elég csúnyán összebalhéztunk szintén neten,(mert talán valaki pont az igazat mondta a szemébe) és próbálta rám kenni, meg mondta ,amint visszaadjuk egymás dolgát elfelejtjük egymást,és nem fontos h beszéljünk. Azt is megtudtam, hogy ő már több csajjal tervez dolgokat.(Amit nem tudom mióta tervezget talán azóta, hogy még együtt voltunk,vagy mialatt szüneteltünk) ( De mégis úgy váltunk el legutóbb, hogy minden rendbe volt, és most úgy találkozunk majd, h vissza adjuk egymás dolgát,hogy már "haraggal van vége"..és tudom, hogy akkor látom utoljára..Közömbös legyek vagy ellenszenves? nem akartam haraggal elválni.. Még ezek után sem, hogy tudom milyen ember is ő..és tudom, hogy nem lenne értelme a továbbiakban a kapcsolat fenn tartásának, mert ezt ő rontotta el..
2009. jan. 2. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél közömbös, és ne menj bele semmi olyasmibe, amit később megbánhatsz. Találkoztok, odaadja a cuccaidat, te is az övét és már mész is.
2009. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál mi lenne, ha nem személyesen oldanátok meg ezt a holmicserét? találkozol egy barátjával vagy akárkijével, ő elhozza a találkozási pontra a cuccaidat, és te is elviszed az ex-ét, az illető meg átadja neki.

én is így fogom a volt barátommal csinálni, nem jó, ha szakítás után találkoztok. egyébként meg elhiszem, hogy valahol szomjazod azt, hogy utoljára lásd, mégis inkább hallgass rám, és csináld, ahogy leírtam. különben nagyon fog fájni. és amúgy se érdemel a pasi személyes találkozást, azok után, hogy képes volt veled msn-en szakítani fél év után.

2009. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!