Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Melyik típus jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típus jönne be jobban hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Szexi belevaló, okos , szép és forró vérű vörös hajú rockerlány,Vagy, művelt, stílusos, gyönyörű, és humoros lány?

Tudom az emberi karakter, és kisugárzás ettől bonyolultabb. De mégis kíváncsi lennék, hogy itt ki melyik típust vállalnátok be első olvasásra.


2010. okt. 18. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Művelt, stílusos, szexi.
2010. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 soundcloud ***** válasza:
rockerlány öltözködésileg milyen?
2010. okt. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mondjuk a rockerlány öltözködésileg dekoltázsos ruhákat hord, vagy szoknyát, többféle csíkos hajjal.
2010. okt. 18. 01:24
 4/13 soundcloud ***** válasza:
Hmmm...kép jó lenne, de mondjuk legyen a rockerlány...kíváncsivá tett:)
2010. okt. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
rövidebb,közepes és hosszabb távra is a 2.
2010. okt. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hosszabbra nem kell forróvérű semmiképp, kivéve ha csak velem az, amugy első lenne
2010. okt. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő jól hangzik. Tényleg nem tudok dönteni, mert mindkettőbe tettél fantáziát.
2010. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
talán a művelt,stílusos. a forróvérű rockhercegnőtől tartanék,hogy megcsal...bár ezt egyik nőnél sem lehet tudni biztosra.meg az iszákos-dohányos zenekaros pólós rockercsajokat nem szeretem,nekem már némileg értettebb gondolkodásom van,szóval esetleg csak akkor ha nem ilyen stílusú rocker.29
2010. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen sorrendben johetnek... )))
2010. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
HÁÁÁÁÁÁT 1-2-1-2-1-2. kb így he a humort félretéve a lényeg hogy adjon magára (haj stb kencék nem lényeg mert ugyebáááár a nők a kencék nélkül a legszebbek :tisztelet a kivételnek :xOO , legyen 1 alap lexikális tudása , és kb ennyi ) a humor annyira nálam nem lényeg azt én kárpótolom xDD.
2010. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!